Kampanya ve İndirim Haberleri

Trendyol world kart 300’e 40 TL indirim kampanyası 18-20 Mart 2021

 • 18 Mart 2021
Trendyol world kart 300’e 40 TL indirim kampanyası 18-20 Mart 2021

World kredi kartından harika bir Trendyol kampanyası geldi. Kampanya kapsamında yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL ekstre indirim fırsatı sizi bekliyor. Kampanyaya world mobilden 18-20 Mart 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
World Mobil’e özel 18-20 Mart 2021 tarihleri arasında Trendyol’dan tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 300 TL ve üzeri alışverişlerden 40 TL ekstre indirimi kazanılmaktadır.
İndirim kampanyası yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez indirim kazanabilir.
Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da indirim kazanılmaktadır. İndirim yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. İndirim kart hamili kampanyaya katıldıktan sonra, kart hamilinin ekstresine gün sonunda yansıtılacaktır.
Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, indirim kazanımı olmayacaktır. Trendyol cüzdan ile yapılan alışverişler kampanya kapsamından değerlendirilmeyecektir.
Trendyol gıda alışverişleri kampanya kapsamında değildir.
Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. Kampanya stoklar ile sınırlıdır.
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret Anonim Şirketi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.
Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz 18-20 Mart 2021 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 17 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  cüzdani deneyen var mı??

 2. Anonim dedi ki:

  Cüzdan yaptım oldu

 3. Anonim dedi ki:

  Giyim kampanyası ile kombo oluyormu deneyen varmı Trendyol world üyesi işyerimi Neslihan hanim

 4. Anonim dedi ki:

  Cüzdan yapınca giyimmi oluyor marketmi oluyor cuzdandaki para ile çeyrek altın alınabiliyor mu..cüzdan ile hiç çeyrek altın alanınız varmi

 5. Ali dedi ki:

  Aciklamada cuzdan olumsuz diyor fakat yukleme yaptim tebrikler 40 tl indirim kazandiniz mesaji geldi.
  Cuzdan olumlu arkadaslar bilginize…

 6. Anonim dedi ki:

  Diğer kampanya var arkadaşlar 3 defa 250 TL ye 50 TL puan veriyor onun içinde satiliyormu Trendyol cüzdan alisverisi

 7. Anonim dedi ki:

  trendyol elettronik geçtiği için diyer kampanya ile kombo olmaz.

 8. Ali dedi ki:

  Bilende bilmeyende konusuyor
  Arkadaslar cuzdana yukleme yaptim 30 indirim oldu. giyim kampanyasi ilk islemde sayildi. Kombo oluyor.

 9. Kayserili dedi ki:

  Trendyol cüzdan World karta 40TL indirim olumlu

 10. Anonim dedi ki:

  giyim kampanyasıyla kombo olmuyor. sallamayın lütfen. ben yükledim, giyime saymadı. trendyol elektronik geçer.

 11. Anonim dedi ki:

  Nesrin hanım iki türlü alisveristede cüzdan ve normal alışverişte world kart elektronik mi geçiyor kimileri cüzdanda market geçiyor diyordu cüzdanlada yapsak cuzdansiz normal yapsakta iki turludemi elektronik geçiyor iki türlude deneyen arkadas varmi

 12. uA dedi ki:

  Cüzdan ile 40 tl düştü. Ama diğer kampanya ile duble olmuyor. Bilg.

 13. Anonim dedi ki:

  cüzdandan ne zaman karta iade yaparsak 40 tl geri alınmaz

 14. F.K. dedi ki:

  Sayın Anonim, lütfen böyle yan yollara başvurmayiniz. Böyle yaptıkça cüzdan uygulamalarina kampanya verme git gide bitecek. Ki keza garanti ve ykb yavaş yavaş engellemeye başladı. Bugün 40 tl kazaniriz belki ama yarın ki 40 tl leri engellemis oluruz.

 15. timur dedi ki:

  axess kart limitimi aşagı çektim limit indirmemem için 75tl cippara teklif ettiler tabiki kabul ettim.herkesin bilgisine

 16. Ultraslan dedi ki:

  Arkadaşlar valla kafa karışıklığı çok bu yorumlarda sayaç işledi oluyor diyosunuz, kimi elektronik olmaz diyor hiç bir şey anlamadım. Site yöneticisi admin sayın yorumlara görsel ekleme koyarsanız bu karışıklık gider. Olan yada olmayan bişey en azından belgeli olur ve bizde mağdur olmayız. Kötü niyetle yazılmış bi yorum değil ayrıca siteden çok memnunum

BİR YORUM YAZ