Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıf world kart e-ticaret internet kampanyası 1-31 Ağustos 2021

  • 01 Ağustos 2021
Vakıf world kart e-ticaret internet kampanyası 1-31 Ağustos 2021

VakıfBank World kredi kartı sahiplerine özel e-ticaret kampanyası kapsamında internet üzerinden yapacağınız her 300 TL ve üzeri harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 40 TL world puan kazanacaksınız. Kampanyaya cepte kazan uygulaması üzerinden 1-31 Ağustos 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 40 TL Worldpuan kazanabilir.
Aynı gün tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya sadece e-ticaret alışverişleri dahildir.
Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.
BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim, yurt dışı, mail order, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri, faiz ve komisyon kullanılarak yapılan alışverişler, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 8 Eylül 2021 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 22 Eylül 2021’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 23 Eylül 2021 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyaya peşin veya taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
100 TL-5.000 TL arası e-ticaret alışverişlerinizi, işlemden en az 1 gün sonra VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı veya 08502220724 Çağrı Merkezi kanalından faizsiz 1 ay erteleyebilirsiniz, alışverişleriniz Ağustos e-ticaret Worldpuan kampanyasına dahil edilecektir.
TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. mahmut dedi ki:

    Vodafone pay ‘a 300 tl geçerlidir bilginize ben çekimlerini ayrı ayrı gün yapıyorum sizde ayrı ayrı gün yapın

  2. mahmut dedi ki:

    Vodafone pay yüklemek geçerlidir trendyol cuzdan ve hepsi pay cuzdan yüklemeye geçerlidir

BİR YORUM YAZ