Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıf world kart e-ticaret kampanyası 1-31 Mart 2021

  • 01 Mart 2021
Vakıf world kart e-ticaret kampanyası 1-31 Mart 2021

VakıfBank World kredi kartına özel e-ticaret kampanyası kapsamında internet üzerinden farklı günlerde yapacağınız her 300 TL ve üzeri harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 30 TL değerinde world puan kazanacaksınız. Kampanyaya cepte kazan üzerinden 1-31 Mart 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL Worldpuan kazanabilir.
Aynı gün tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya sadece e-ticaret alışverişleri dahildir.
Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.
BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim, yurt dışı, mail order, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri, faiz ve komisyon kullanılarak yapılan alışverişler, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 7 Nisan 2021 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanım tarihi 17 Nisan 2021’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 18 Nisan 2021 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyaya peşin veya taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ