Vakıfbank world kart 1500 TL alışverişe 30 TL hediye 10-31 Mayıs

 • 10 Mayıs 2017
Vakıfbank world kart 1500 TL alışverişe 30 TL hediye 10-31 Mayıs

Vakıfbank world kredi kartından yavan bir kampanya haberimiz var. Vakıf world sahipleri 10-31 Mayıs 2017 tarihleri arasında Beyaz eşya, cam/kristal eşya-züccaciye, mobilya, ev mefruşat ve gereçler, muhtelif ev mefruşat eşyaları, perde ve pencere kaplama ve döşeme, dayanıklı tüketim malları, büro ve ticari mobilya, mobilya ve yapı dekorasyon ev tekstili, ısıtma ve soğutma sektörlerinde faaliyet gösteren tüm iş yerlerinden yapacakları 1500 TL ve üzeri alışverişlerinde 30 TL değerinde world puan kazanacak.

Alışveriş öncesi kampanya katılımı için EV yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e sms atmanız gerekiyor.

Kampanya Ayrıntıları

 • Ticari kartlar, Bankomat Kartlar, nakit çekim, internet alışverişleri, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 14 Haziran 2017 tarihine kadar son alışveriş yapılan bireysel kredi kartına ve bu kartın kullanıma açık olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 23 Haziran 2017’dir.Kullanılmayan Worldpuan’lar 24 Haziran 2017’de geri alınacaktır.
 • Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya dahildir.
 • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden bir kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
 • TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.
 • VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.    
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. hassan el 28 dedi ki:

  world kart her yuze 10 baslamadi bugun vakif mesaj atti 13 31 mayis toplam 40 lira world puan sadece vakif d bilginize nesrin hanim

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  AY teşekkürler, emeğine sağlık.

 3. AY dedi ki:

  birşey değil….

 4. AY dedi ki:

  başta annem ve eşim olmak üzere tüm annelerin anneler gününü en içten dileklerimle kutlarım….

 5. SAVAŞ dedi ki:

  YÜKLEME İLE GELEN BİLGİLENDİRMEDE SON KULLANIM İLE İLGİLİ BİLGİ VERİLMİYOR. SON YÜKLEME TARİHİ 14 HAZİRAN DİYOR 23 ‘Ü SON KULLANIM. KULLANIM SÜRESİNİ ÇOK KISA KOYUP İNSANLARI APTAL YERİNE KOYUYORSUNUZ.ŞİMDİ İNTERNETTEN BAKINCA AYIN 23 Ü SONMUŞ BENDE 24 ÜNDE KULLANMAK İSTEDİM. BAKTIM KARTTA PUAN YOK. 30 TL BONUSU BIRAK BİDE ÜSTÜNE 5 TL MESAJ ÜCRETİ VERDİK. ÜÇ KAĞITLA İNSANLARI KANDIRANLARIN ALLAH BELASINI VERSİN..

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.