Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıfbank world kart akaryakıt kampanyası 2-31 Aralık 2019

  • 02 Aralık 2019
Vakıfbank world kart akaryakıt kampanyası 2-31 Aralık 2019

Vakıfbank world kredi kartına özel akaryakıt kampanyası kapsamında farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4 adet alışverişte 25 TL akaryakıt indirimi kazanacaksınız. Kampanya 2-31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır. İndirim 1-11 Ocak 2020 tarihleri arasında yapacağınız 25 TL ve üzeri akaryakıt alımınızda verilecektir.

Aynı gün tek seferde yapacağınız akaryakıt alışverişlerinin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e gönderebilir veya VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan “Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim, yurt dışı, internet ve mail order işlemleri, iade, iptal ve Worldpuan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanya kapsamında kazanılan indirim 20 Ocak 2020 tarihinde alışverişin yapıldığı bireysel kredi kartına yansıtılacaktır.
TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ