Vakıfbank World kart ile telekom otomatik fatura ödemelerine 10 lira world puan

 • 29 Ocak 2011
Vakıfbank World kart ile telekom otomatik fatura ödemelerine 10 lira world puan

VakıfBank World kredi kartı sahipleri Türk Telekom faturalarına otomatik ödeme talimatı vererek 10 lira world puanı kazanıyor.Fırsatı kaçırmayın.

Kampanya Detayları :

 • 12 ay boyunca aboneliğini ve/veya otomatik ödeme talimatını sonlandıran abonelere yüklenen 10 TL WorldPuan ilk ekstresine borç olarak yansıtılacaktır.
 • tahsilat işlemi sırasında, yetersiz bakiye ya da kredi kartının kullanımını engelleyen herhangi bir durum nedeni ile tahsilatı gerçekleşemeyen aboneler kampanyaya dahil edilmeyecektir, bu gibi durumlarda sorumluluk sadece aboneye aittir.
 • Aynı kart numarasından verilen tüm Türk Telekom otomatik ödeme talimatlarına sadece 1 defa 10 TL WorldPuan yüklenecektir.
 • Kazanılan WorldPuanlar talimat verildikten 1 ay sonra yüklenecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. süreyya ipek dedi ki:

  İyi günler diliyorum. Vakıfbank word kartı kullanıyorum. Otomatik fatura talimatları için 10 TL. word puan kazanıldığına dair cep telefonuma mesaj geldi. Fatura adedi varmıdır. Yani tek faturam olsada bu puan yüklenecekmidir.Ayrıca ödeyeceğim ek bir ücret varmıdır.Cevap verebilirseniz sevinirim.

 2. admin dedi ki:

  Süreyya hanım merhaba
  1 Fatura için 10 TL puan kazanacaksınız.Herhangi bir ücret sözkonusu değildir.Fatura talimatınızı 1 yıl boyunca iptal ettirmemeniz gerekmektedir.İptali durumunda 10 lira boç olarak size yansıtılacak.
  Saygılarımla

 3. yasmin dedi ki:

  benim sorum konuyla alakalı degil ama fatura dökümanımızın e posta adresimize gelmesini istiyoruz bunu nasıl yapmalıyız

 4. TUNCAY dedi ki:

  nasıl vermeliyim deneyorum olmadı

 5. sezai çetin dedi ki:

  vakıf bank word kartı kullanıyorum.otomatik ödeme verdim bana ayrı bir hesap açıldı.iki hesabım olmuş oldu.vakıf bank world cartıma devretmek istedim bana olmadığını söylediler.diğer bankaları araştırdım onlarda olduğunu söylediler sizde neden olmuyor.vakıf bank word kartımın limiti 8 senedir aynı 2000 tl.nasıl yükseltebilirim.saygılar

BİR YORUM YAZ