Vakıfbank world kart kampanyasında 1000 TL taksitli nakit avans

 • 27 Ekim 2012
Vakıfbank world kart kampanyasında 1000 TL taksitli nakit avans

Yenilikçi fikirleri, sonuç odaklı yaklaşımıyla bölgesinin en iyi bankalarından olan VakıfBank, yeni kredi kartı kampanyasıyla ihtiyaç sahiplerine faizsiz, masrafsız 1.000 TL nakit avans imkanı sunuyor.

58 yıllık birikimin sonucunda oluşan ve bankanın iş yapış biçimini özetleyen ‘Halden Anlayan Banka’ konseptiyle sektöre farklı bir anlayış kazandıran VakıfBank, ‘Kartınla Birlikte 1.000 TL Bedava Kredi’ kampanyasıyla VakıfBank Worldcard’ı olmayan ve nakit ihtiyacı olan müşterilere yepyeni bir fırsat sunuyor.

Vakıfbank world kredi kartı sahiplerine özel kampanyada 1000 TL taksitli nakit avans fırsatı sizleri bekliyor. 2012 Kasım ayı sonuna kadar geçerli olacak nakit avans kampanyasında VakıfBank World kart başvurusu yapanlar; faizsiz, masrafsız, 4 taksitle 1.000 TL’ye kadar nakit avans kullanabiliyor.

Kasım ayında başlayacak kampanyaya, VakıfBank Worldcard başvurusu yapan, yeni kredi kartı sahibi olmak isteyen herkes katılabiliyor. Kampanya kapsamında, kartını teslim alan müşterilerin, 1000 TL’ye kadar ‘Bedava Kredi’den yararlanmaları için 28 Şubat 2013 tarihine kadar ‘NAKIT’ yazarak kartın son 6 hanesini 6635’e göndermeleri yeterli oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. SEVDA dedi ki:

  ben bu kampanyadan faydalanmak istiyorum nasıl yaparım teşekkür ederim

 2. Kadir dedi ki:

  sisli kartım var benim 3 hafta oldu geleli ama henüz aktif değil sifre tanımlamadım

  sifre aldığım zaman bu kampanyada yararlanabiliyormuyum

  Teşekkürler

BİR YORUM YAZ