Vakıfbank world kart market giyim kampanyası 40 TL hediye 8-31 Temmuz 2017

 • 08 Temmuz 2017
Vakıfbank world kart market giyim kampanyası 40 TL hediye 8-31 Temmuz 2017

Vakıfbank world kredi kartı yeni kampanyasında bu ay ÜYE gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, optik, saat sektörlerindeki iş yerlerinden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ilk 100 TL alışveriş sonrası her 100 TL alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 40 TL puan hediye edilecektir.

Kampanya 8–31 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir. Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
 • Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için KAMPANYA yazıp bir boşluk bırakarak asıl kredi kartı numarasının son 6 hanesinin 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 11 Ağustos 2017 tarihine kadar, kampanya kapsamında son alışveriş yapılan bireysel ve kullanıma açık kredi kartına yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 20 Ağustos 2017’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 21 Ağustos 2017 tarihinde geri alınacaktır.
 • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
 • TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.
 • VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. mehmet dedi ki:

  kuyumcu harcamaları dahılmı

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  mehmet kuyum dahil değildir.

 3. Anonim dedi ki:

  Uye iş yeri zorunlulugu varmi acaba

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Üye şartı mevcut.

 5. Ms dedi ki:

  Nesrin hn. Wotld kampanyalari uye işyeri şsrti olmadan kampanya yapmaz.
  Bu kampanyada da uye işyeri şarti var. Bilginiz olsun

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Ms, gözden kaçırmışım evet üye şartı var. Teşekkürler.

 7. Srsr dedi ki:

  Nesrin hn kampanya word un değil gibi vakıfbank ın sadece Üye işyeri şartı aramaz vakıf
  Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır Demesi bence bir işyerinden 2 defa alışveriş geçerli olmamasına dalalet

 8. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Srsr o maddede üye ifadesi geçmesi ÜYE şartı olduğunu düşündürüyor ama dediğin gibi vakıf world kampanyalarındada üye şartı olmaz. Müşteri hizmetlerini arayayım diyorum ama onlarda bir saniye diyerek önlerine gelen kampanya şartlarını okuyor.

 9. osman dedi ki:

  bu vakıfbankın kampanyalarına kıl oluyorum. ilk 100 tl üzeri sonrasında diye yazıyor ya. hiç alışveriş yapasım gelmiyor. örneğin ben alışverişi bıraktım.

 10. Necati ateş dedi ki:

  Yapılan değişiklik ile “Yurt içi tüm banka POS cihazlarından yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır. ” kampanya değerlendirilir hale geldi

 11. Hikmet dedi ki:

  Arkadaşlar tüm banka posları geçerlidir belirtmiş zaten Vakıfbank internet sitesinde bilginize

BİR YORUM YAZ