Vakıfbank world kart mobilya beyaz eşya kampanyası 7-30 Haziran 2017

 • 08 Haziran 2017
Vakıfbank world kart mobilya beyaz eşya kampanyası 7-30 Haziran 2017

Vakıfbank world karttan olmasada olur denecek bir kampanya geldi. Vakıf world kredi kartınızla beyaz eşya, mobilya, züccaciye, mefruşat sektörlerinden yapacağınız tek seferde 1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 TL değerinde world puan kazanacaksınız. Kampanya 7-30 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Beyaz eşya,cam/kristal eşya-züccaciye,mobilya, ev mefruşat ve gereçler, muhtelif ev mefruşat eşyaları, perde ve pencere kaplama ve döşeme, dayanıklı tüketim malları, büro ve ticari mobilya, mobilya ve yapı dekorasyon ev tekstili, ısıtma ve soğutma sektörlerinde tek seferde yapacağınız alışverişler için geçerlidir.

 • Kampanya kapsamında yapacağınız tek seferde 1.500 TL’lik alışverişinize 30 TL Worldpuan hediye edilecektir.
 • Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL Worldpuan kazanabilir.
 • Ek kart ile yapılan alışverişler, asıl karta dahil edilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için EV yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndermeniz gerekmektedir.
 • Ticari kartlar, Bankomat Kartlar, nakit çekim, internet alışverişleri, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 18 Temmuz 2017 tarihine kadar son alışveriş yapılan bireysel kredi kartına ve bu kartın kullanıma açık olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 27 Temmuz 2017’dir.Kullanılmayan Worldpuan’lar 28 Temmuz 2017’de geri alınacaktır.
 • Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya dahildir.
 • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden bir kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
 • TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.
 • VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. mehmet dedi ki:

  gıttıgıdıyor dan yapılan harcamalar dahılmı

 2. Ahmet Bedir Koyun dedi ki:

  Mehmet kardeşim, giddigidiyor hepsiburada n11 gibi siteler elektronik sektöründe yer alır, dolayısıyla bu kampanyadan puan kazanamazsınız.

 3. Emre Öztürk dedi ki:

  Size nasıl ulaşacağımı bilemedim. Şu an tesadüfen yapmış olduğum kampanyaya da yer verirseniz insanlara yardımcı olmuş oluruz. QNB Finansbank Kredi Kartımı kapatmak istedim. 56 ay açık kalma sözüne 50 TL Chip para teklif ettiler. Bilginize…

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Emre bey bilgi için teşekkürler.

 5. Furkan dedi ki:

  Nesrin hanım gittigidiyorda yapı kredi world ile altın alımında puan yükleniyor mu acaba??

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Furkan world kartta yüklenmez.

 7. FİKRİ dedi ki:

  Emre bey teşekkürler kardeşim. İşte böyle arkadaşlar duyduğumuz her türlü kampanya bilgisini böyle paylaşırsak faydalanmış oluruz. Deyilmi Nesrin hanım

 8. FİKRİ dedi ki:

  NESRİN HANIM YAPI KREDİ BANKASI WORD KARTINI KAST EDİYORSUNUZ DEYİLMİ, BU KART KAMPANYAYA DAHİL DEYİLDİR. GERÇİ ODA WORD ÖZELLİKLİ AMA OLMUYOR HERHALDE.

 9. Emre Öztürk dedi ki:

  Ne demek her zaman yardımcı olmak lazım. Bankalar bizi değil biz bankaları kullanalım :)

 10. mustafa ekinci dedi ki:

  Biz bankaları deyil bankalar bizi kullanıyor eskiden her alış verişde topladığın puanlarını isdetiğin zaman diliminde harcayabiliyordun şimdi ise kazanacağın bonus puanlarını banka tayin ediyor şurda şunu kazanırsın burda bunu kazanırsın o kazandığın bonusunuda şu tarihe kadar zaman veriyor ben bu bonusu isdetiğim zaman harcarım kimi ne ilgilentirirki bu bonusu verdiği kısa tarihe kadar harcamasanda geri aldığınıda biliyorsunuzdur herhalde her durumda banka vatantaşı kullanıyor arkadaşlar bu böyle biline sen şimdi bu bankalaŕı nasıl kullanıyorsan ben bu tarafıni anlamatım

 11. FİKRİ dedi ki:

  Yapı kredi kartı word kart bu kampayaya dahilmidir, bileniniz varmı arkadaşlar, çünki oda wörd özellikli bi kart ya. Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. TEŞEKKÜR EDERİM.

BİR YORUM YAZ