Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıfbank world kart temassız ödeme kampanyası 15 Nisan -15 Mayıs 2019

  Vakıfbank world kart temassız ödeme kampanyası 15 Nisan -15 Mayıs 2019

  VakıfBank world kredi kartı sahipleri temassız olarak farklı günlerde yapacakları her 10 TL ve üzeri alışverişte 5 TL olmak üzere toplamda 25 TL kazanacak. Kampanya 15 Nisan -15 Mayıs 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

  Mobil Temassız Ödeme dışında yapılan alışverişler, iade ve puan kullanımı işlemleri, BusinessCard’lar, Bankomat kartlar, Sanal kartlar ve Ek kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

  Kampanyaya peşin veya taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.

  Kampanya kapsamında kazanılan World puanlar 20 Mayıs 2019 tarihinde, bireysel ve kullanıma açık kredi kartına yüklenecek olup, yüklenen puanlar geri alınmayacaktır.

  Alışverişlerin üye iş yerinden yapılma zorunluluğu yoktur.

  VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. VakıfBank Mobil Temassız Ödeme ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.www.vakifkart.com.tr/ayricaliklar/firsatlar/mobil-temassiz-odeme

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
  1. Can dedi ki:

   Bu kampanya kapsamında mobil temassız ödeme ile alışveriş yapılabilecek yerler halkında bilgisi olan acaba nerelerde bu işlemlerin yapılabileceğini söyleyebilir mi ?

  2. F.K dedi ki:

   Bende çözmeye çalışıyorum da şu ana kadar anladığım kadarıyla pos cihazlarının üstünde temasız simgesi olanlarda oluyor diye tahmin ediyorum, bir kaç denememde temasız simgesi hep vardı.

  3. AY dedi ki:

   Sn Can tabii yaşadığınız yerdeki mağazalara paralel olarak değişmekle birlikte : şok ve migrosların adanadaki şubelerinin büyük bölümünde mobil ödeme mevcut…

  4. Anonim dedi ki:

   Restoranların çoğunda var sok ve migros carrefoursa var bazı petrol opet ve shell de mevcut

  5. Nesrin Özkaya dedi ki:

   AY teşekkürler eklendi.

  6. Can dedi ki:

   Cevap veren herkese çok teşekkür ederim :)

  7. AY dedi ki:

   sn Can hayırlı kazançlar…

  8. Ali dedi ki:

   Arkadaslar ben ilk alisverisimi yaptim sok marketten
   Telefonda nfc ozelligi olacak mobil bankada temassiz odeme a ik olacak alisveris aninda telefo u pos cihazi im ustume koyunca okuyor

  9. Kampanyacı dedi ki:

   Temassız ödeme özelliği olan pos makinelerinde cep telefonunuzla mobil ödemede yapılabilmektedir. Herkese bol kazançlı alışverişler….

  10. AY dedi ki:

   sn Kampanyacı tam olarak öyle değil… doğru olan mobil ödeme yapılabiliyorsa temassız ödeme yapılabiliyor.. aksi yani temassız ödeme yapilabilen posların bir kısminda mobil ödeme yapılamiyor… saygılarla..

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.