Vakıfbank world taksitli alışverişte 30 TL hediye 1-10 Ağustos 2018

  • 01 Ağustos 2018
Vakıfbank world taksitli alışverişte 30 TL hediye 1-10 Ağustos 2018

Vakıfbank world kart müşterilerine özel kampanyada farklı günlerde 200 TL ve üzeri taksitli ödeme yapacağınız 3 adet alışverişte 30 TL değerinde world puan kazanacaksınız. Kampanya 1-10 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Aynı gün tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri taksitli alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya katılmak için TAKSIT yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e gönderebilir veya VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yeralan “Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 23 Ağustos 2018 kadar yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 2 Eylül 2018’dir.Kullanılmayan Worldpuan’lar 3 Eylül 2018’de geri alınacaktır.
Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat kartlar, nakit çekim, mail order, internet, sanal kart, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.