World 2013 yılbaşı kampanyasında 100 TL hediye puan fırsatı

 • 12 Aralık 2012
World 2013 yılbaşı kampanyasında 100 TL hediye puan fırsatı

World kredi kartından 2013 yılbaşına özel kampanyada 100 TL world puan kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Kampanyada giyim, gıda marketi ve akaryakıt sektörlerindeki 100 TL ve üzerindeki ilk alışverişten sonra tek sefer yapılacak her 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL hediye world puan fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 12 – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında gıda marketi, akaryakıt, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, optik, saat ve kuyum sektörlerindeki World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL’lik alışverişten sonraki tek seferde yapılacak her 100 TL’lik alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır. Kampanya müşteri bazında geçerli olup bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL değerinde Worldpuan kazanabilir.
 •  Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları, bireysel banka kartları (Ticari kartlar hariç), Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar ile yapılacak peşin ve taksitli alışverişler dahil olup nakit çekim, internet harcamaları, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Aynı gün aynı üye işyerinden yapılacak alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için YILBAŞI yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3160’a gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 8 Ocak 2013’te yüklenecek olup puanlar için son kullanım tarihi 17 Ocak 2013’tür.
 • Bu tarihe kadar kullanılmayan Worldpuan’lar 18 Ocak 2013 tarihinde geri alınacaktır.
 • SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL’dir.
 • Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635’e SMS göndermelidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Ramazan KOÇ dedi ki:

  Kampanya ya katılmak istiyorum ancak YILBASI yazıp ara verdikten sonra kredi kartının son 6 rakamını girip 3160 a mesaj gönderiyorum ancak gelen mesajda gönderdiğiniz mesaj hatalıdır yeniden deneyiniz diyor. 3 sefer denememe rağmen hep aynı mesaj geliyor. Bence sistemde bir sorun var gibi. Düzeltirseniz ve geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 2. ali dedi ki:

  YILBASI GEĞİL YILBAŞI olacak

 3. ömer küçükateş dedi ki:

  kampanya bütün yapıkıredi postları ile çekiılen alış verişler geçerlimi örneğin ben 300 tl market yaptım geçerlimi opet akaryakıt geçerlimi

BİR YORUM YAZ