World 2015 ramazan kampanyası 50 TL hediye 13 Haziran – 19 Temmuz

  • 11 Haziran 2015
World 2015 ramazan kampanyası 50 TL hediye 13 Haziran – 19 Temmuz

World kredi kartı sahipleri 2015 Ramazan ayına özel kampanyada aşağıda belirtilen kategorilerde faaliyet gösteren ÜYE iş yerlerinden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ilk 100 TL alışverişten sonraki 100 TL alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde world puan hediye edilecektir. 50 TL kazanma için 6×100 TL harcama yapmanız gerekir.

Kampanya kapsamında geçerli kategoriler Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, kafe, restoran, fast-food ve aşağıdaki internet siteleri.

Kampanya katılımı için 13 Haziran’dan itibaren RAMAZAN yazarak boşluk bırakın ve kartınızın son 6 hanesini 3160’a göndermeniz zorunludur.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyaya BusinessCard’lar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
Kampanyaya seçili internet sitelerinden yapılan alışverişler dahildir.
Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 30 Temmuz 2015 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 10 Ağustos 2015’tir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 11 Ağustos 2015’te geri alınacaktır.

Kampanyaya dahil seçili internet siteleri: 1V1Y.COM, ALAMARKA.COM, ALWAYSFASHION.COM , ANNELUTFEN.COM, BON PRIX, BUTİKBEBE.COM, E-BEBEK, EHAMAL.COM, ENMODA.COM, KUNDO.CO , LEZZETLİHEDİYE.COM, LİDYANA, MAMMASİTA.COM, MARKAFONİ, MARKAPORT.COM, MEMLEKETTENGELSİN.COM , MİZU.COM, MODAELİNİZDE.COM, MODAGRAM.COM, MORHİPO, PERABULVARI.COM, SEKİZ.COM, SHOPİGO.COM, TAZEDİREKT.COM, TAZEMASA.COM, TRENDYOL, UNNADO.COM, ZİZİGO

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ