World aygaz otogaz kampanyasında 20 TL indirim fırsatı

  • 09 Ekim 2012
World aygaz otogaz kampanyasında 20 TL indirim fırsatı

World kredi kartı sahipleri aygaz otogaz istasyonlarında kazanma devam ediyor. Aygaz kampanyasında 11 Ekim – 20 Kasım 2012 tarihleri arasında otogaz alışverişlerinde ilk 50 TL alıma 5 TL, ikinci 50 TL alıma 5 TL ve üçüncü 50 TL alıma 10 TL olmak üzere toplamda 20 TL indirim kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Aynı günde yapılan birden fazla 50 TL veya üzeri otogaz alışverişlerinden yalnızca biri dikkate alınacaktır. Aygaz Otogaz ürünü dışında yapılacak (akaryakıt, market, madeni yağ, vb) alışverişler kampanya kapsamı dışındadır. Ödeme öncesinde Worldcard’ın Paro Pod’dan geçirilerek Paro özelliğinin kullanılması, hem de ödeme için Worldcard’ın Yapı Kredi Bankası World POS cihazından geçirilmesi gerekmektedir. Bu işlemlerin yarım saatten daha uzun aralıkla yapılmaları durumunda kampanyadan yararlanılamayacaktır.

Farklı günlerde 3 adet tek seferde 50 TL ve üzeri LPG alışverişi yapan müşteriler toplamda 20 TL ekstre indirimi kazanacak olup, 21 Kasım–1 Aralık  2012 tarihleri arasında bir daha Paro ve Yapı Kredi World üyesi Aygaz Otogaz veya Aygaz Otogaz ürünü satan münferit akaryakıt istasyonlarında Worldcard’larının Paro Pod’dan işlem yaparak; kampanya boyunca 1 kere  50 TL alım yapan kart hamilleri 5 TL daha, kampanya boyunca 2 kere 50 TL alım yapan kart hamilleri 10 TL daha, kampanya boyunca 3 kere 50 TL alım yapan kart hamillerinin ise 20 TL daha LPG alımı yapması halinde yaptıkları işlem adetlerine göre 5 TL, 10 TL veya  20 TL indirim hakkına sahip olacaklardır. Kazanılan indirimler 15 Aralık 2012 tarihine kadar kredi kartı ekstrelerine yansıtılacaktır.

21 Kasım–1 Aralık  2012 tarihleri arasında Yapı Kredi World üyesi Aygaz Otogaz veya Aygaz Otogaz ürünü satan münferit akaryakıt istasyonlarından minimum 5 TL, 10 TL veya 20 TL daha Aygaz Otogaz alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılmayacaktır. Kampanyaya Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil değildir.  Worldpuan ve World Business kart ile yapılan  alışverişler dahil değildir. Her müşteri kampanyadan sadece 1 kere yararlanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ