World Eylül 2014 kampanyası 50 TL hediye

 • 01 Eylül 2014
World Eylül 2014 kampanyası 50 TL hediye

World kredi kartı sahipleri kazanmaya devam ediyor. World kart 2014 Eylül kampanyasında gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, elektronik market ve kırtasiye sektörlerinden yapacağınız ilk 100 TL alışverişten sonra yapacağınız her 100 TL alışverişte 10 TL kazanacaksınız. Kampanya kapsamında toplam 50 TL world puan kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3160’a gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya Detayları

 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar (ticari kartlar hariç), Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar ile yapılacak alışverişler dahil olup nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
 • Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir.
 • Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL’lik alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 17 Ekim 2014 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 29 Ekim 2014’tür.
 • Kullanılmayan Worldpuan’lar 30 Ekim 2014’te geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar TLcard’lara 23 Ekim 2014 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık TL card olması durumunda yüklenecektir. SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,60 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,65 TL’dir. Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635’e SMS göndermelidir. TLcard’lar için SMS katılımı yapılması gerekmemektedir. Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.

  Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz. Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  kampanya için iletişim numarası nedir

BİR YORUM YAZ