World ile Özdilek marketlerde 30 TL world puan hediye

  • 15 Eylül 2011
World ile Özdilek marketlerde 30 TL world puan hediye

World kredi kartı sahipleri kazanmaya devam ediyor.Özdilek marketlerden Toplam 300 TL ve üzeri market alışverişlerinde 30 TL World puan kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

15 Eylül – 10 Kasım 2011 tarihleri arsında World Card ile Özdilek Süper marketlerinde toplam 300 TL ve üzeri Alışverişlerde 30 TL World Puan Hediye!
Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilecektir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında gecerlidir. Kampanya ya tün Yapı Kredi Kartları ve Anadolu Bank World, Teb World ve Vakıfbank World cardlarda dahildir. Kampanyaya taksitli işlemler, world puan ile yapılan alışverişler ve World Bussines cardlar dahil değildir. Aynı gün içerisinde yapılan işlemlerden sadece 1 tanesi kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyadan kazanılan puanlar 19 Kasım  2011 tarihinde kartlara yüklenecek olup puanların son kullanım tarihi 30 Kasım 2011’dir.

Kampanyaya katılmak için OZDILEK yazıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 3160’a göndermeniz gerekmektedir.Vakıfbank World Card sahipleri 6635’e SMS göndermelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.