Kampanya ve İndirim Haberleri

World İstanbul kart kampanyası %20 hediye 1-31 Temmuz 2021

  • 01 Temmuz 2021
World İstanbul kart kampanyası %20 hediye 1-31 Temmuz 2021

World kredi kartı sahipleri İstanbul kart yüklemelerinde 20 TL ve üzeri her yüklemede %20 olmak üzere toplamda 50 TL world puan kazanacak. Kampanyaya world mobilden 1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Başvuru Kanalları
World Mobil uygulamasından katılın
Kampanya Koşulları
Kampanya kapsamında 1 Temmuz 2021 00:01 ile 31 Temmuz 2021 23:59 arasında yapılan işlemler alışveriş işlemleri dikkate alınacaktır.
Kampanyaya yalnızca World Mobil uygulaması üzerinden 1 Temmuz 2021 itibarıyla katılım yapılabilecektir.
Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.
Kampanyaya bireysel kredi kartları, World Nakit kart ve hesaptan yapılacak yüklemeler dahildir.
Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da indirim kazanılmaktadır. İndirim asıl karta tanımlanmaktadır.
Diğer banka kredi kartları ile yapılan İstanbulkart yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya yalnızca İstanbulkart otomatik bakiye yükleme talimatı vermiş müşterilerin ve 20 TL ve üzeri tutardaki İstanbulkart yüklemeleri dahil olacaktır.
Kampanya kriterlerine uygun olarak gerçekleştirilen her 20 TL ve üzeri İstanbulkart yüklemesinde yüklenen tutarın %20’si, toplamda ise 50 TL puan kazanılacaktır.
Kampanyadan ödül kazanabilmek için Yapı Kredi Mobil aracılığıyla İstanbulkart otomatik bakiye yükleme talimatı verilmiş olmalıdır. Bakiye yükleme talimatı vermeyen müşterilerin bakiye yüklemeleri ödüllendirilmeyecektir. Verilen talimatlar kampanya bitimine kadar aktif kalmalıdır, talimatını kampanya süresince iptal eden müşterilere ödüllendirme yapılmayacaktır.
Kampanya kapsamında hak edilen puanlar 8 Temmuz tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 8 Ağustos 2021’dir.
Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL puan kazanabilir.
Yükleme yapılabilmesi için, puan yükleme tarihinde açık kart/hesap bulunması gerekmektedir.
Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
İstanbulkart kart kaydetme, bakiye yükleme ve otomatik bakiye yükleme talimatını Yapı Kredi Mobil’deki Ödemeler > Ulaşım Kartları > İstanbulkartlarım adımlarını takip ederek kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı veya hesap (kampanyada geçerli ödeme türleri) işlem verileriniz, 1-30 Haziran 2021 tarihleri arasında Bankalara ait fiziki veya sanal POS’lardan toplanacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ