World kart 14 Şubat sevgililer günü kampanyası

 • 09 Şubat 2017
World kart 14 Şubat sevgililer günü kampanyası

Yapı Kredi World kredi kartı sahiplerine özel 14 Şubat 2017 sevgililer gününde 14 TL değerinde world puan hediye edilecek. Kampanya kapsamında 100 TL ve üzeri kafe, restoran, sinema ve tiyatro alışverişlerinde 14 TL world puan kazanacaksınız.

Kampanyaya Yapı Kredi cüzdan uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan Nedir?
Yapı Kredi Cüzdan ile Türkiye’de bulunan alışveriş noktaları ve AVM’leri, AVM’ler içerisindeki mağazaları, bu mağazalardaki World’e özel kampanya ve sınırsız fırsatı görüntüleyebilir ve size özel tekliflerden anlık bildirimlerle haberdar olabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan sayesinde her an her yerde kartınızın limit, borç, ya da puan bilgilerini kontrol edebilir, son alışverişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizin ödemesini cep telefonunuzdan hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik, yapacağınız 50 TL altı işlemlerde şifre girmenize gerek kalmaz.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya kapsamında Sevgililer Günü’ne özel 14 Şubat 2017’de kafe, bar, restoran, fast-food, sinema ve tiyatro sektörlerindeki toplamda 100 TL ve üzeri alışverişlerde 14 TL puan kazanılmaktadır.
 • Kampanya yalnızca bireysel kredi kartı ile tüm bankaların POS’larından yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 14 TL puan kazanabilir.
 • Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan ilk işlem kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için `Kampanyalar’ alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 17 Şubat 2017 tarihine kadar yüklenecektir.
 • Puanların son kullanım tarihi 28 Şubat 2017’dır. Kullanılmayan puanlar 1 Mart 2017 tarihinde geri alınacaktır.
 • Business kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler ve internet alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Srsr dedi ki:

  Güzel kampanya, ilk defa world üye işyeri istememiş devamınıda dileriz

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.