World kart 23 Nisan kampanyası 100 TL harcamaya 20 TL hediye

  • 23 Nisan 2016
World kart 23 Nisan kampanyası 100 TL harcamaya 20 TL hediye

World kredi kartı sahiplerine özel 23 Nisan 2016 kampanyası kapsamında bu hafta sonu 23-24 Nisan tarihlerinde 100 TL ve üzeri giyim, ayakkabı, çok katlı mağaza, kırtasiye, hobi ve oyuncak alışverişlerinde 20 TL değerinde world puan kazanma fırsatı sunulacaktır. Başvuru yapı kredi cüzdan üzerinden yapılacaktır. İnternet alışverişleri dahil olmayıp üye iş yeri şartı yoktur.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. İnternetten yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayıp, yalnızca fiziki mağazalardan yapılan alışverişler ödüllendirilecektir. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 10 Mayıs 2016 tarihine kadar yüklenecektir. Puanları son kullanım tarihi 21 Mayıs 2016 olup, kullanılmayan puanlar geri alınacaktır. Business kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanyaya katılım belirli adetlerle sınırlıdır.

Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ