World kart 4 adet 25 TL mobil ödemeye 25 TL hediye 7-31 Ocak 2017

 • 07 Ocak 2017
World kart 4 adet 25 TL mobil ödemeye 25 TL hediye 7-31 Ocak 2017

World kredi kartınızla yapı kredi cüzdan üzerinden cep telefonunuzla y4 adet 25 TL ve üzeri mobil ödeme yaparak 25 TL değerinde world puan kazanabilirsiniz. Kampanya 7 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Tüm poslardan yapılacak ödemeler geçerlidir. Aynı gün aynı iş yerinden yapılan tek ödeme kampanyaya dahildir. Aynı gün birden fazla iş yerinden alışveriş yapılabilir.

 Kampanya Ayrıntıları

Kampanyaya katılmak için Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır. Aynı gün aynı üye işyerinden yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil edilecektir. Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar 23 Şubat 2017 tarihine kadar, müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecektir. World puanların son kullanım tarihi 6 Mart 2017 olup, kullanılmayan World puanlar 7 Mart 2017 tarihinde geri alınacaktır. Müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması gerekmektedir. Mobil ödeme fonksiyonu Android işletim sistemine sahip mobil ödemeyi destekleyen cihazlarda bulunmaktadır. Mobil ödeme işlemi yapabilmek için Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının kurulması, mobil ödeme menüsünden kredi kartlarının mobil ödemeye açılması gerekmektedir. Akıllı telefon temassız POS terminallerine yaklaştırılarak mobil ödeme işlemi gerçekleştirilebilir. Bir cihazdan yalnızca bir müşteri numarası altında kayıtlı kredi kartlarından yapılan işlemler ödüllendirilecektir. Ödüllendirmede müşterinin kullandığı son cihazın NFC özellikli ve 4.4.2 üzeri Android işletim sistemli mobil ödemeyi destekleyen bir cihaz olması gerekmektedir. Müşteri mobil ödeme yaptıktan sonra iOS işletim sistemli ya da farklı bir Android cihazdan Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına giriş yaptığı takdirde kampanyadan faydalanamaz. Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Ms dedi ki:

  Geçen ayki kampanyanin erken sonlanmasinin nedeni belli oldu. Tlf degişiklijiymiş meger

 2. hikmet dedi ki:

  tam sahteker bu banka ne alaka tlf degısıklıgı anlamadım şimdi

 3. GÜVEN KARADENİZ dedi ki:

  ‘MS’ Telefon değişikliği neymiş?
  gecen aykı kampanyanın akıbeti nedir tam olarak??
  bilen varsa yazsın

 4. Ms dedi ki:

  Kampanya 31 aralikta bitecekti. Erken bitirdiler. Nfc ozellikli tlf a gecici olarak cuzdan indirip alisveris muhabbeti yani.

 5. Ms dedi ki:

  Bu kampanyanin detaylarina bakildigi zaman nfc ozellkklii tlf a cuzdan indirip sonra yeniden ansroid tlf a gecildigini anlamişlar ki geçen ayki kampanyayi ondan dolayi eeken sonlandmişlar.
  Kampanyadan faydalananlara tabiki indirim yansitilir diye dusunuyorjm.

 6. onur dedi ki:

  bende başka telefona indirip yaptım. olacağı o zaten. tüh telfonum yok diyecek değiliz :D

 7. Ms dedi ki:

  Onur bunu bankaya yaz bana degil :)

 8. Puan canavarı dedi ki:

  Sok marketten birer gün arayla aynı marketten 25 tl alış veriş yapsak oluyormu

 9. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Olur tabiki.

BİR YORUM YAZ