World kart alışveriş asistanı kampanyaları Eylül 2015

  • 02 Eylül 2015
World kart alışveriş asistanı kampanyaları Eylül 2015

World kredi kartı alışveriş asistanında bu ay Eylül 2015’e özel birçok firmada kampanya fırsatı sizleri bekliyor. Ayın kampanyalarında LC Waikiki, Media Markt, Tefal, Gratis ve Derimod mağazalarından tek seferde ve farklı günlerde yapılacak her 100 TL alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 30 TL değerinde world puan kartlara yüklenecektir.

Kampanyaya katılmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir.
– iPhone veya Android cep telefonunuza World Alışveriş Asistanı uygulaması indirilmelidir.
– Uygulamada yer alan Ayarlar bölümünden müşteri numarası girişi yapılmalıdır.
– Kampanyalar sekmesinde bulunan BANA ÖZEL alanından katılmak istediğiniz kampanya için “Kampanyaya Katıl” butonuna basılmalıdır.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya World Alışveriş Asistanı uygulamasındaki alışveriş merkezlerinde yer alan LC Waikiki, Media Markt, Tefal, Gratis, Derimod mağazalarında 1-30 Eylül 2015 tarihleri arasında yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve banka kartları (ticari kartlar hariç) ile yapılacak peşin ve taksitli alışverişler dahil olup nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
  • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri bir markadan en fazla 1 kez, kampanyadan en fazla 3 kez Worldpuan kazanabilir.
  • Müşterinin toplamda kazanabileceği en yüksek ödül 30 TL Worldpuan olacaktır.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 26 Ekim 2015 tarihinde yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 6 Kasım 2015 olup, kullanılmayan puanlar 7 Kasım 2015’te geri alınacaktır.
  • Banka kartları için yükleme tarihi 28 Ekim 2015’tir. Kampanyaya katılım belirli adetlerle sınırlıdır.
  • Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ