Kampanya ve İndirim Haberleri

World kart anneler günü kampanyası 100 TL hediye 26 Nisan – 9 Mayıs 2021

 • 26 Nisan 2021
World kart anneler günü kampanyası 100 TL hediye 26 Nisan – 9 Mayıs 2021

World kredi kartı 2021 anneler günü kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında aşağıdaki internet sitelerinden yapacağınız 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1500 TL üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde world puan hediye edilecektir.

Kampanyaya world mobil uygulamasından 26 Nisan – 9 Mayıs 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Seçili internet siteleri

AMAZON
GİTTİ GİDİYOR
HEPSİBURADA
N11
TRENDYOL

Kampanya Ayrntıları
Seçili internet sitelerinde (Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde) yapılacak alışverişler için geçerlidir.
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’larla, Albaraka Vakıfbank Worldcard’lar dahildir, Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar ile kampanyaya dahil seçili internet sitelerinde (Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde) yapılacak alışverişler dahildir.
Fiziki mağazalardan ve fiziki POS’lardan yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayıp, kampanya koşullarında yer alan geçerli internet sitelerinden ve mobil uygulamalardan gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahildir.
Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
Dijital kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
50 TL Worldpuan kazanımı için aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 500-1.499 TL, 100 TL Worldpuan kazanımı için aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 1.500 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir.
Kampanya kapsamında tek seferde yapılan 500-1.499 TL alışverişe 50 TL, 1.500 TL ve üzeri alışverişe 100 TL Worldpuan kazanılacaktır.
Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 21 Mayıs 2021 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 21 Haziran 2021’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 22 Haziran 2021’de geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 20 YORUM
 1. Bk dedi ki:

  Trendyol cüzdan deneyip,olumlu netice alan yazıversin lütfen

 2. ömerasaf dedi ki:

  trendyol olsa bile ne alacağızki

 3. Orhan Yılmaz dedi ki:

  Trendyol cüzdana çektim oldu

 4. Anonim dedi ki:

  Araya kara kapanma girdi sarıkız alsak bile 20 gün sonra ulaşır elimize ulassada kuyumcular kapalı olcak 17 Mayıs’a kadar

 5. Anonim dedi ki:

  Trendyol bahar kampanyası düzenledi fakat sarikizlarda indirim yapmadı herzaman yapardı yüzde 3 oranında indirim ..belki müşteri hizmetlerine iletirsek yaparlar

 6. F.K dedi ki:

  ben vakıf üzerinden denedim henüz provizyonda diye sanırım sonuç gelmedi

 7. Anonim dedi ki:

  Vakıf sonucunu paylaşırsanız sevinirim F.K

 8. Faruk dedi ki:

  Sonucu bekliyorum F. K

 9. Nesrin Özkaya dedi ki:

  F.K teşekkür ediyoruz.

 10. Anonim dedi ki:

  Bu vakıf Worldü anlamak mümkün değil bizim toptan kampanyasına katıldık sayaçta gözükmedi müşteri hizmetlerini aradım firma garanti bonus postan almış ücreti diyor puan yükleme gününü bekleyip göreceğiz artık…

 11. Anonim dedi ki:

  Trendyol üzerinden alışveriş yaptım bana 100 TL puan yansımadı. A.Z. 28.04.2021 tarihinde

 12. fth dedi ki:

  iyi günler

 13. fth dedi ki:

  Bana cuma günü yurt içi kargo firmasından kargo geldi kapalı poşet içerisinde her zamanki gibi kargoyu teslim aldım kargoyu açtım baktım zarfın köşesi yırtılmış içinden sarı (çeyrek altın) yok poşetin içini kontrol ettiğimde barkod yapıştırılmadan önce poşet kesilmiş ve barkodun altında kesilen poşeti fark etmeniz mümkün olmadığı gibi bu kadarına pes dedirten bir bir olayla karşılaştım bari sizde bu duruma düşmeyin kargonuzu her zaman görevli eşliğinde kameraya alarak açın yoksa ne derdinizi anlayan olur ne de size yardımcı olur aklınızda bulunmus

 14. Nesrin Özkaya dedi ki:

  fth geçmiş olsun. Maalesef ülkemizde bu tür basit kargo hırsızlıkları yaygın. Kargo personeli zaten canından bezmiş kargoyu atıp kaçıyor. En güzeli poşeti kamerayla açmak ama yine kameradan önce poşeti yırtmışsınız diyebilirler.

 15. Anonim dedi ki:

  sayın f.k hala provizyonda mı sonuç nedir

 16. F.K. dedi ki:

  Gerçekleşen işlem haline geçti ancak sayaça yansıma olmadı. Müşteri hizmetleri ile görüştüm, geçerli olur dedi ama cevabı tatmin etmedi. Sonucu göreceğiz bakalım.

 17. OmerT dedi ki:

  Sayın F.K. ile aynı durumdayım. Vakıfbank bazen böyle yapıyor, nezaman yapıyor? Kampanyanın asıl sahibi yapı kredi world olduğunda yapıyor. Taahhüt edilen puan yükleme gününden 2-3 gün sonrada puan yüklemesini yapıyor

 18. AbdllhY dedi ki:

  Evet buna benzer benimde oldu sayaca yansımamıştı (2-3 ay önce fiziki kuyum alışverişi) ancak puan yüklenmişti..

 19. Anonim dedi ki:

  Evet bana da yansımadı sayacta.. vakıfbank bu gibi durumlarda yuklemeyince çağrı merkezini arıyorum birkaç gün sonra yüklüyorlar takipçisi olmamiz gerekiyor yoksa üstüne yatabilirler..hayırlı ramazanlar arkadaşlar

BİR YORUM YAZ