World kart gittigidiyor kampanyasında 100 TL puan hediye

  • 27 Ağustos 2013
World kart gittigidiyor kampanyasında 100 TL puan hediye

Gittigidiyor.com yeni kredi kartı kampanyasında World kart ile işbirliğine gidiyor ve 500 TL ve üzerine 50, 1000 TL ve üzeri harcamalarınıza 100 TL değerinde world puan hediye ediliyor.

Kampanya için son gün 1 Eylül 2013, detayları aşağıda bulabilirsiniz.

  • Kampanya kapsamında Yapı Kredi Worldcard ve TEB Worldcard kart sahipleri 27 Ağustos – 01 Eylül 2013 tarihleri (bu tarihler dahil) arasında GittiGidiyor.com üzerinden tek seferde gerçekleştirecekleri sepet toplamı 500 TL – 999,99 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlerinde 50 TL Worldpuan, tek seferde gerçekleştirecekleri sepet toplamı 1.000 TL ve üzeri olan peşin veya taksitli alışverişlerinde 100 TL Worldpuan kazanacaklardır.
  • Kampanya kart bazında değil, banka müşterisi bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Bir banka müşterisi, sahip olduğu farklı kartlar üzerinden birden fazla kez aynı kampanyaya katılırsa, sadece en yüksek tutarlı alışverişten kazandığı Worldpuan’lar hesabına yüklenir.
  • Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 100 TL olacaktır. Kazanılan Worldpuanlar; Worldpuan ile alışveriş yapılan her yerde kullanılabilir. GittiGidiyor’da kredi kartı puanları ile ödeme yapılamamaktadır.
  • GittiGidiyor’da gerçekleştirilen Worldpuan kampanyaları birbiriden bağımsızdır. Eski tarihli bir kampanyadan faydalanan bir kullanıcı mevcut kampanyadan da faydalanabilecektir.
  • Kazanılan Worldpuan’lar, 10 Eylül 2013 tarihinde, gün içerisinde kartınıza tanımlanacaktır. 11 Eylül 2013 tarihine kadar tanımlanmayan puanlarınız için bankanızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 22 Eylül 2013’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 23 Eylül 2013 tarihinde geri alınacaktır.
  • Sanal Kartlar kampanya kapsamındadır. Business kartlar, banka kartları ve PayPal ile yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Kampanyanın gerçerli olmadığı kategoriler; “Ziynet ve Külçe Altın”, “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Deniz Araçları, Otomobil, Motosiklet, Ticari Araçlar, Diğer Motorlu Araçlar kategorilerinde yer alan ürünler için)’dir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.