Kampanya ve İndirim Haberleri

world kart giyim kozmetik kampanyası 50 TL hediye 21 Nisan-2 Mayıs 2021

 • 21 Nisan 2021
world kart giyim kozmetik kampanyası 50 TL hediye 21 Nisan-2 Mayıs 2021

World kredi kartı sahiplerine özel giyim ve kozmetik kampanyası kapsamında bu sektörlerdeki üye iş yerlerinden yapacağınız 250 TL ve üzeri ilk harcama sonras her 250 TL harcamada 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde world puan kazanacaksınız.

Kampanyaya world mobil uygulamasından 21 Nisan-2 Mayıs 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya 21 Nisan – 02 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, aksesuar, kuyum, optik, saat ve kozmetik sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler için geçerlidir.
 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler dahildir. Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
 • Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
 • Dijital kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
 • Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden ve SMS ile katılım yapılabilecektir.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 250 TL ve üzeri alışveriş sonrasında, her 250 TL ve üzeri alışverişte 25 TL, toplamda 50 TL Worldpuan kazanılacaktır.
 • Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 5 Mayıs 2021 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 5 Haziran 2021’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 6 Haziran 2021’de geri alınacaktır.
 • Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.
 • Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.
 • Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.
 • Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
 • Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.
 • World Mobil uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.
 • Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
 • Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.
 • SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.
 • Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.
 • Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerlerindeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.
 • Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcardlar işlem verileriniz, 21 Nisan-2 Mayıs 2021 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. Bk dedi ki:

  Altıngold kuyum olarak geçiyor mu acaba?
  Yada bu kampanyaya uygun üye işleri statüsünde sarıkız nereden alabiliriz?

 2. Anonim dedi ki:

  Yok hayır degerli taşlar olarak geçiyormuş bana puan yüklenmedi arayıp sordum kuyum olmadığı için geçersiz dediler

 3. Anonim dedi ki:

  Trendyol Cüzdan işler mi?

 4. Anonim dedi ki:

  altungold un geçerli olmaması world postu olmamasından kaynaklanıyor.

 5. Anonim dedi ki:

  İlgisi yok sayın anonim. Üye iş yeri olmadığı için yüklenmemiştir puanınız

 6. Anonim dedi ki:

  ty cüzdan geçerli mi ?

 7. Atilla dedi ki:

  Merhaba. Vatan Bilgisayardan telefon alıcam. kullanabileceğim indirim kodu olan var ise ve paylaşmak isterse sevinirim. Teşekkürler…

 8. Anonim dedi ki:

  Trendyol deneyen olmadımı hiç

 9. Anonim dedi ki:

  Trenyol word karta elekronik geçiyor bildiğim kadarıyla

 10. emx dedi ki:

  Trendyolu deneyin gecerli degilse iptal eder kartiniza geri yüklerseniz paranizi.. illa birinin denemsine gerek yok.. trendyolun bu yönü çok iyi

 11. Anonim dedi ki:

  Axess kartta Trendyol elektronik mi giyimmi geçiyor bilen varmi

 12. Anonim dedi ki:

  trendyol elettronik geçiyor. boş yere yükleyip. geri iyade ederek okunu çıkartmanın anlamı yok. bu işlerle uğraşıyorsanız. kullandığınız kartların hangi site hangi sektör öğrenin. bu sitedede hangi kart hangi sitede sektör olarak geçiyor daha önce yayınlandı.

 13. Anonim dedi ki:

  Trendyol olumsuz

 14. Anonim dedi ki:

  Axess ye giyimmi geçiyor Trendyol bilen varmi

 15. M.Ali dedi ki:

  Anonim Axess Trendyol da en son giyim olarak geçiyordu

BİR YORUM YAZ