World kart ile Lidyana sitesinde 40 TL indirim ve 25 TL puan hediye

  • 02 Nisan 2018
World kart ile Lidyana sitesinde 40 TL indirim ve 25 TL puan hediye

World kredi kartı sahipleri Lidyana internet sitesinden yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişlerde anında 40 TL indirim ve 25 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya 30 Nisan 2018 tarihine kadar yapı kredi cüzdan uygulaması ile yapılan katılımlarda geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kazanılan Worldpuan’lar 10 Mayıs 2018 tarihinde yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 22 Mayıs 2018 ‘dir.
Kullanılmayan puanlar 23 Mayıs 2018 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
Business kartlar, Banka kartları, iptal, iade işlemleri ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Bendis, Biondina,Kozmetik, Güneş Gözlüğü, Saat, Teknoloji kategorileri kampanya haricindedir. PayPal üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yapı Kredi ve lidyana.com kampanya koşullarını değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar.
Yapıkredi Worldcard sahiplerinin anında indirimden yararlanması için “WORLD40″ kodunu alışveriş sepetindeki ” indirim kuponu/hediye çeki ” alanına girmeleri gerekmektedir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Alınan ürünlerin iade edilmesi durumda kazanılan indirim tutarının tamamı geri alınacak, indirim bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. Kampanya kapıda ödemede siparişlerinde geçerli değildir.
Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanamı olmayacaktır.
Bu kampanya lidyana içerisindeki başka kampanya ve indirim çeki ile birleştirilemez Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.