World kart kozmetik kampanyası 60 TL hediye 1-31 Aralık 2016

 • 01 Aralık 2016
World kart kozmetik kampanyası 60 TL hediye 1-31 Aralık 2016

World kredi kartı sahipleri bu ay ÜYE kozmetik sektöründen yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişlerde 60 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanyaya yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden 1-31 Aralık 2016 tarihleri arasında katılabilirsiniz.
Kampanyaya dahil sektör ve üye işyerleri
Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler için geçerlidir. Çok katlı mağazalardan yapılacak kozmetik alışverişleri kampanya dahil değildir.

Kampanyaya dahil kartlar
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Vakıfbank Worldcard’lar dahildir, TEB ve Anadolubank ve Albaraka Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya dahil harcamalar
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Vakıfbank Worldcard’lar ile Kozmetik  sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler dahildir.
Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanyaya peşin harcamalar dahildir.
Sanal kartla yapılan harcamalar ve sadece kozmetik satışı yapan internet siteleri kampanyaya dahildir.
Tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL World Puan kazınalacaktır.

Kampanya katılım kanalları
Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.

Kampanya faydası
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan SMS ile katılırsa en fazla 50 TL, Yapı Kredi Cüzdan ile katılırsa 10 TL Worldpuan daha kazanarak en fazla 60 TL Worldpuan kazanabilir.

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile katılım yapılması durumunda, kampanya kapsamında tek seferde yapılan peşin 250 TL ve üzeri alışverişten 50 TL ve Worldpuan kazanılacaktır. Yapı Kredi Cüzdan’dan katılım ile kazanılabilecek ek Worldpuan en fazla 10 TL değerindedir ve bir müşteri kampanyadan toplamda 1 kez ve en fazla 60 TL Worldpuan kazanabilir. Bir müşterinin hem Yapı Kredi bireysel kredi kartı hem de bireysel TLcard’ı varsa, Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılım gerçekleştirdiğinde ve puan yükleme anında en az bir adet açık Yapı Kredi bireysel kredi kartı varsa, Yapı Kredi bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirdiği işlemler için ek Worldpuan faydasından faydalanabilir. World lisanslı bankalara ait World kartlar, Yapı Kredi ticari kartlar ve Yapı Kredi TLcard’lar Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katılım gerçekleştiremezler.

Puan yükleme ve geri alım tarihleri
Bireysel kredi kartları ve TLcard için; SMS ile kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 12 Ocak 2017 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı veya bireysel tlcardı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 23 Ocak 2017’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 23 Ocak 2017’de geri alınacaktır.

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan ek Worldpuan’lar 27 Ocak 2017 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, ek Worldpuan’ların son kullanma tarihi 7 Şubat 2017’dir. Kullanılmayan ek Worldpuan’lar 8 Şubat 2017’da geri alınacaktır.

SMS ile Katılım detayları
Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için “KOZMETIK” yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.
Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.
Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için “KOZMETIK” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. uA dedi ki:

  MERHABA,HANGİ SİTELER?BİLGİ VERİRMİSİNİZ..TŞK.

 2. Hakan dedi ki:

  Üye işyeri listesine ulaşma şansımız var mıdır?

 3. Hakan dedi ki:

  üye iş yeri listesini bulma şansımız hiç yok mu?

 4. kozmetikci dedi ki:

  hangi siteler geçerli bilgisi olan var mı? mesela oriflame online fatura ödeme bu kapsama girer mi?

 5. parafakarsi dedi ki:

  orıflama world uyesı degıl benım bıldıgım onlar ıngbank ıle calısıyor

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.