World kart market akaryakıt kampanyası her 100 TL’ye 10 TL hediye 1-31 Ekim

 • 30 Eylül 2016
World kart market akaryakıt kampanyası her 100 TL’ye 10 TL hediye 1-31 Ekim

World kredi kartından sonbahara özel kampanya kapsamında ÜYE akaryakıt, gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerinden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ilk 100 TL harcama sonrasında yapılacak her 100 TL ve üzeri alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 60 TL world puan kazanılacaktır. Kampanya 1-31 Ekim 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya katılımı yapı kredi cüzdan ile yapılan başvurularda geçerlidir, sms ile başvurularda 50 TL kazanılacaktır. KAZAN yazıp, bir boşluk bırakarak müşteri numaranızı 4454’e gönderebilirsiniz.

Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir. Seçili internet siteleri kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 10 Kasım 2016 tarihine kadar, kampanya kapsamında son alışveriş yapılan bireysel ve kullanıma açık kredi kartına yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 21 Kasım 2016’dır.
Kullanılmayan Worldpuan’lar 22 Kasım 2016 tarihinde geri alınacaktır. Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
Alışverişlerin World POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. Yapı Kredi Bankası kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
Kampanyaya dahil seçili internet siteleri: tazemasa.com, ehamal.com, memlekettengelsin.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Mehmet ali dedi ki:

  Bankaların hepsi çıldırdı sanki

 2. YAKUP GÖK dedi ki:

  EKSİK BİLGİLENDİRME
  HER 100 TL ALIŞVERİŞTEN SONRAKİ 100 TL İÇİN 10 TL VERİYOR YAPI KREDİ EN CİMRİ BANKA OLDU..

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Yakup bey düzeltme için teşekkürler.

 4. Ali. dedi ki:

  Ne yazıp katılım saglacez.

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Ali bey cüzdan uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. Sms ile başvuru yapılırsa 50 TL kazanılır.KAZAN yazıp, bir boşluk bırakarak müşteri numaranızı 4454’e gönderebilirsiniz.

 6. Anonim dedi ki:

  kampanyadaki market ve akaryakıt alışverişleri migros-petrol ofisi kampanyası ile birleştirilirip alışveriş yapılırsa daha avantajlı oluyor.

BİR YORUM YAZ