World kart Mayıs kampanyası 6×100’e 50 TL hediye

 • 30 Nisan 2015
World kart Mayıs kampanyası 6×100’e 50 TL hediye

World kredi kartı sahipleri 2015 Mayıs ayına özel kampanyada gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, kafe, restoran, fast-food, çiçekçi ve beyaz eşya sektörlerinden tek seferde ve farklı günlerde yapacakları ilk 100 TL harcama sonrası her 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL puan hediye edilecektir.

Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir.
Kampanyaya BusinessCard’lar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve Worldpuan ile yapılmış alışverişler dahil değildir.
Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir.
Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numarasından MAYIS yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3160’e gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 26 Haziran 2015 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 7 Temmuz 2015’tir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 8 Temmuz 2015’te geri alınacaktır.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Secili internet siteleri hangisi

 2. Anonim dedi ki:

  İlk 100 TL den sonraki mia

 3. Anonim dedi ki:

  niye ilk 100 TL’lik alışverişinizden sonra tek seferde yapacağınız her 100 TL’lik alışverişe 10 TL bu ibareyi kaldırıyorsunuz,500 liraya değil 600 lirayaa 50 lira,site gözümden düşüyor!!!!!!!

 4. admin dedi ki:

  Efendim biz kampanya haberlerini ekledikten sonra banka kampanya koşullarını değiştirebiliyor. Bu kampanyada da güncelleme yapılmış. Gerekli düzeltmeleri yaptık ilginiz için teşekkür ederiz.

 5. Anonim dedi ki:

  eğer kampanyanın ilk hali sizin dediğiniz gibiyse (ki şimdiye kadar ben rastlamadım ) ben özür diliyorum ancak burası bir kampanya haber etme sitesi ise değişen güncellemeler sürekli takip edilmeli en kısa sürede bu sitede de güncel olmalı.

 6. Anonim dedi ki:

  800 lira tek seferde harcasam olmuyomu?

 7. admin dedi ki:

  Tek seferde harcama yaparsanız 10 TL bile kazanamazsınız. Kampanya içeriğini okuyunuz.

 8. Anonim dedi ki:

  World üye iş yeri koşulu varmı acaba

 9. admin dedi ki:

  Kampanya Mayıs ayında bitmiştir.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.