World kart mobil ödeme kampanyası 1-31 Mart 2018

  • 01 Mart 2018
World kart mobil ödeme kampanyası 1-31 Mart 2018

Yapı kredi world kart sahiplerine özel mobil ödeme kampanyası kapsamında bu ay 1-31 Mart 2018 tarihleri arasında yapacağınız her 25 TL ve üzeri mobil ödemede 5 TL olmak üzere toplamda 25 TL kazanacaksınız. Kampanyaya yapı kredi cüzdan üzerinden katılarak işlem yapabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

Aynı gün yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanya kapsamında mobil ödeme işlemi yapabilmek için Yapı Kredi Mobil’de yer alan Kartlarım menüsünde yer alan Mobil Ödeme menüsüne girerek veya Yapı Kredi Cüzdan’da Mobil Ödeme menüsüne girerek istenilen kredi kartının mobil ödeme işlemine açılması gerekmektedir.

Kazanılan puanlar 5 Nisan 2018 tarihine kadar yüklenecek olup puanların son kullanma tarihi 16 Nisan 2018’dir. Kampanyadan 30.000 kişi faydalanabilecek olup ilk 30.000 kişinin faydalanması halinde kampanya sona erecektir.  Mobil ödeme, işletim sistemi Android olan, 4.4.2 ve üzeri versiyona sahip telefonlar ile yapılabilir. Kartınızı mobil ödemeye açtıktan sonra, ödemeleriniz sırasında Yapı Kredi Mobil’e veya Yapı Kredi Cüzdan’a giriş yapmanıza gerek yoktur. Ödeme anında cihazınızı POS’a yaklaştırmanız gerekmektedir. Cihazın versiyonu ya da güç saklama (power save) modunda olup olmaması gibi değişiklik gösteren durumlara bağlı olarak, ödeme anında telefonu POS’a yaklaştırmadan önce cihazınızı uyandırmanız (herhangi bir tuşuna basmanız) gerekebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.