Kampanya ve İndirim Haberleri

World kart mobil ödeme kampanyası 22 Haziran – 19 Temmuz 2020

  • 25 Haziran 2020
World kart mobil ödeme kampanyası 22 Haziran – 19 Temmuz 2020

World kredi kartınızla cep telefonu üzerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri her 2. mobil ödemede 10 TL olmak olmak üzere toplamda 50 TL değerinde world puan kazanacaksınız. Kampanya 22 Haziran – 19 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
· Kampanya kapsamında, 22 Haziran – 19 Temmuz 2020 tarihleri arasında World Mobil’den kampanyaya katılarak Yapı Kredi Mobil veya World Mobil ile tek seferde bireysel kredi kartı ya da bireysel TLcard ile yapılan 100 TL ve üzeri her 2. Mobil Ödeme işlemine 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.
· World Mobil’in 3.1.6 versiyonu itibariyle World Mobil üzerinden, Yapı Kredi Mobil’in ise 3.6.8 versiyonu itibariyle Yapı Kredi Mobil üzerinden bireysel TLcard’lar ile de Mobil Ödeme yapılabilecektir. Mobil Ödeme işleminizi TLcard’ınız ile yapmak isterseniz uygulamanızı güncelledikten sonra World Mobil veya Yapı Kredi Mobil üzerinden bireysel TLcard’ınızı bir kereliğine Mobil Ödeme’ye açmanız yeterlidir. Eğer daha önceden Mobil Ödeme için kullandığınız farklı bir kart var ise, TLcard’ınızı ödemelerde kullanmanız için öncelikli kart olarak tanımlanması gerekmektedir.
· Kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olup her müşteri toplamda en fazla 50 TL puan kazanabilecektir.
· Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan harcamalardan yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.
· Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TL card’lar ile tüm banka POS’larından yapılacak peşin alışverişler dahildir.
· Kampanyaya yalnızca World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.
· Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartı veya bireysel TLcard’ının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.
· Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.
· Kazanılan puanlar 22 Temmuz 2020 tarihine kadar yüklenecek olup puanların son kullanma tarihi 5 Ağustos 2020’dir. Kullanılmayan puanlar 6 Ağustos 2020’de geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı veya bireysel TLcard’ı olması durumunda yüklenecektir.
· Kampanyadan 30.000 kişi faydalanabilecek olup ilk 30.000 kişinin faydalanması halinde kampanya sona erecektir.
· Yurt dışında yapılan işlemler kampanya dahilinde değerlendirilmeyecektir.
· Mobil Ödeme, işletim sistemi Android olan, 4.4.2 ve üzeri versiyona sahip telefonlar ile yapılabilir.
· Kampanyadan yararlanmak için Android cep telefonuna Yapı Kredi Mobil veya World Mobil uygulaması indirilmelidir. Mobil Ödeme işlemi yapabilmek için Yapı Kredi Mobil’de yer alan Kartlarım sekmesinde veya World Mobil’de Pay menüsünde yer alan Mobil Ödeme’ye girerek istenilen kartın Mobil Ödeme işlemine açılması gerekmektedir. Kartınızı Mobil Ödeme’ye açtıktan sonra, ödemeleriniz sırasında Yapı Kredi Mobil’e veya World Mobil’e giriş yapmanıza gerek yoktur. Ödeme anında cihazınızı POS’a yaklaştırmanız gerekmektedir. Cihazın versiyonu ya da güç saklama (power save) modunda olup olmaması gibi değişiklik gösteren durumlara bağlı olarak, ödeme anında telefonu POS’a yaklaştırmadan önce cihazınızın herhangi bir tuşuna basarak telefonunuzun ekranını açık hale getirmeniz gerekmektedir.
· Yapı Kredi Bankası kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ