Kampanya ve İndirim Haberleri

World kart mobil ödeme kampanyası 24 Ağustos – 21 Eylül 2020

  • 25 Ağustos 2020
World kart mobil ödeme kampanyası 24 Ağustos – 21 Eylül 2020

World kredi kartı sahiplerine özel mobil ödeme ve qr kodla ödeme kampanyası kapsamında yapacağnız her 125 TL ve üzeri alışverişte 5 TL olmak üzere toplamda 25 TL değerinde world puan kazanacaksınız. Kampanyaya world mobil uygulamasından 24 Ağustos – 21 Eylül 2020 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

· 24 Ağustos – 21 Eylül 2020 tarihleri arasında POS’ta QR Kod veya Mobil Ödeme ile tek seferde yapılacak her 125 TL ve üzeri alışverişe 5 TL, toplamda 25 TL Worldpuan hediye edilecektir.

· Kampanya yalnızca World Mobil veya Yapı Kredi Mobil üzerinden POS’ta QR Kod veya Mobil Ödeme kullanılarak Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile yapılacak işlemlerde geçerlidir.

· POS’ta QR Kod ile ödeme işlemleri QR uyumlu Yapı Kredi POS’larından; Mobil Ödeme işlemleri temassız özellikli tüm banka POS’larından yapılabilmektedir.

· POS’ta QR Kod ile yapılan işlemler peşin veya taksitli; Mobil Ödeme işlemleri ise peşin yapılabilmektedir.

· Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler puan kazanamayacaklardır.

· Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan harcamalardan yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.

· Kampanya kart ya da cihaz başına değil müşteri başına geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 25 TL Worldpuan kazanabilir.

· Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 24 Eylül 2020 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup puanların son kullanma tarihi 8 Ekim 2020’dur. Kullanılmayan puanlar 9 Ekim 2020 tarihinde geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ