Kampanya ve İndirim Haberleri

World kart mobil ödemede 100 TL hediye 23 Mayıs – 21 Haziran 2020

 • 23 Mayıs 2020
World kart mobil ödemede 100 TL hediye 23 Mayıs – 21 Haziran 2020

World kredi kartından harika bir mobil ödeme kampanyası geldi. Cep telefonunuz ile yapacağınız 100 TL ve üzeri her mobil ödemede 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL değerinde world puan kazanacaksınız. Kampanyaya 23 Mayıs – 21 Haziran 2020 tarihleri arasında world mobilden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya kapsamında, 23 Mayıs – 21 Haziran 2020 tarihleri arasında World Mobil’den kampanyaya katılarak Yapı Kredi Mobil veya World Mobil ile tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri her mobil ödeme işlemine 10 TL, toplamda 100 TL Worldpuan hediye edilecektir.
 • Kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olup her müşteri toplamda en fazla 100 TL puan kazanabilecektir.
 • Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan harcamalardan yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile tüm banka POS’larından yapılacak peşin alışverişler dahildir.
 • Kampanyaya yalnızca World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.
 • Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartı veya bireysel TLcard’ının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile yapmaları gerekmektedir.
 • Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.
 • Kazanılan puanlar 25 Haziran 2020 tarihine kadar yüklenecek olup puanların son kullanma tarihi 10 Temmuz 2020’dir. Kullanılmayan puanlar 11 Temmuz 2020’da geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecektir.
 • Kampanyadan 30.000 kişi faydalanabilecek olup ilk 30.000 kişinin faydalanması halinde kampanya sona erecektir.
 • Yurt dışında yapılan işlemler kampanya dahilinde değerlendirilmeyecektir.
 • Mobil ödeme, işletim sistemi Android olan, 4.4.2 ve üzeri versiyona sahip telefonlar ile yapılabilir.
 • Kampanyadan yararlanmak için Android cep telefonuna Yapı Kredi Mobil veya World Mobil uygulaması indirilmelidir. Mobil ödeme işlemi yapabilmek için Yapı Kredi Mobil’de yer alan Kartlarım sekmesinde veya World Mobil’de Pay menüsünde yer alan Mobil Ödeme’ye girerek istenilen kredi kartının mobil ödeme işlemine açılması gerekmektedir. Kartınızı mobil ödemeye açtıktan sonra, ödemeleriniz sırasında Yapı Kredi Mobil’e veya World Mobil’e giriş yapmanıza gerek yoktur. Ödeme anında cihazınızı POS’a yaklaştırmanız gerekmektedir. Cihazın versiyonu ya da güç saklama (power save) modunda olup olmaması gibi değişiklik gösteren durumlara bağlı olarak, ödeme anında telefonu POS’a yaklaştırmadan önce cihazınızı uyandırmanız (herhangi bir tuşuna basmanız) gerekebilir.
 • Yapı Kredi Bankası kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. AbdllhY dedi ki:

  Hayret şaşırdım nihayet YKB de eskisi gibi hizaya gelme emaresi görüldü ; ne ilk harcamadan sonra ne de world üye işyeri koşulu var…eee tabii işler kesat….

 2. İzzet dedi ki:

  Ben şu an katıldım. Katılım yapan ilk 30.000 kişi sınırlaması var. DİKKAT.

 3. Emre203 dedi ki:

  Ben bu bankalari anlamiyorumki nfc ozellikli tel mi sattirmak amaclari.mobil ya da temassiz desene.almiyorum yeni tel.bazi kampanyalari musteri memnuniyetine destek yerine zarar veriyor

 4. Tuncay dedi ki:

  Ben bu kampanyaya katılmıştım fakat kampanya şuanda gözükmüyor

BİR YORUM YAZ