Kampanya ve İndirim Haberleri

World kart mobil ödemede 25 TL hediye Ocak 2020

  • 14 Ocak 2020
World kart mobil ödemede 25 TL hediye Ocak 2020

World kredi kartı sahipleri android cep telefonları üzerinden yapacakları mobil ödemede 25 TL puan kazanıyor. Kampanya 31 Ocak 2020 tarihine kadar yapacağınız 25 TL ve üzeri 5. ödemede 10 TL, 10. ödemede 15 TL olmak üzere toplamda 25 TL kazanacaksınız.

Sayı çok gibi gelebilir ama mobil ödeme alışkanlığı sonrası market vs. yerlerde sürekli telefon ile temassız ödeme rahatlığı çok iyi geliyor. 250’ye 25 TL hediye hiç yoktan iyidir.

Kampanya Ayrıntıları

• Kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olup her müşteri en fazla 25 TL puan kazanabilecektir ve aynı gün yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.

• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile Yapı Kredi POS’u ya da diğer banka POS’larından yapılacak tüm peşin alışverişler dahildir.

• Kampanyaya katılmak için Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir. Kampanya kapsamında mobil ödeme işlemi yapabilmek için World Mobil’de Pay menüsünde yer alan Mobil Ödeme’ye veya Yapı Kredi Mobil’de yer alan Kartlarım sekmesine girerek istenilen kredi kartının mobil ödeme işlemine açılması gerekmektedir.

• Kazanılan puanlar 5 Şubat 2020 tarihine kadar yüklenecek olup puanların son kullanma tarihi 16 Şubat 2020’dir. Kullanılmayan puanlar 17 Şubat 2020’de geri alınacaktır.

• Aynı gün içerisinde yapılan ilk işlem kampanyaya dahil edilecektir. Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecektir.

• Kampanyadan 30.000 kişi faydalanabilecek olup ilk 30.000 kişinin faydalanması halinde kampanya sona erecektir. Yurt dışında yapılan işlemler kampanya dahilinde değerlendirilmeyecektir. Mobil ödeme, işletim sistemi Android olan, 4.4.2 ve üzeri versiyona sahip telefonlar ile yapılabilir. Kartınızı mobil ödemeye açtıktan sonra, ödemeleriniz sırasında Yapı Kredi Mobil’e veya World Mobil’e giriş yapmanıza gerek yoktur. Ödeme anında cihazınızı POS’a yaklaştırmanız gerekmektedir. Cihazın versiyonu ya da güç saklama (power save) modunda olup olmaması gibi değişiklik gösteren durumlara bağlı olarak, ödeme anında telefonu POS’a yaklaştırmadan önce cihazınızı uyandırmanız (herhangi bir tuşuna basmanız) gerekebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ