World kart mobil ödemede %25 hediye puan fırsatı 1-31 Aralık 2016

 • 01 Aralık 2016
World kart mobil ödemede %25 hediye puan fırsatı 1-31 Aralık 2016

Yapı Kredi world kart müşterileri cüzdan uygulaması ile cep telefonlarından yapacakları mobil ödemelerde %25 değerinde world puan kazanacak. Kampanyada 1 -31 Aralık tarihleri arasında toplamda 25 TL hediye edilecektir.

Alışveriş için pos şartı yoktur.

Cüzdan uygulaması ile Mobil Ödeme nasıl yapılır?
– Mobil ödeme fonksiyonu NFC özellikli ve 4.4.2 üzeri Android işletim sistemli mobil ödemeyi destekleyen cihazlarda bulunmaktadır.
– Cihazın ayarlar bölümünden NFC özelliğinin aktif hale getirilmesi gerekmektedir.
– Uygulamanın mobil ödeme bölümünden ödeme yapılmak istenen kartın mobil ödemeye açılması ve öncelikli kart olarak belirlenmesi gerekmektedir.
– Ödeme esnasında akıllı cihazın temassız özellikli POS terminaline yaklaştırılması yeterlidir.
– Yukarıdaki adımlar tamamlandıktan sonra ödeme esnasında uygulamayı açmanıza gerek kalmaz, cihazınızın herhangi bir tuşuna basarak cihazınızı uyandırmanız ödeme yapmak için yeterlidir.

Kampanyaya katılmak için
– Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirin.
– Uygulamaya giriş yapın.
– Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
Yapı Kredi Cüzdan şifreniz, Yapı Kredi İnternet Şube ya da Mobil Şube şifreniz ile aynıdır, Eğer şifreniz yoksa Yapı Kredi İnternet veya Mobil Şubelerimizden “Şifre Al”ı tıklayarak hızlıca oluşturabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • 1 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden yapılacak mobil ödeme işlemlerine %25 puan verilecektir.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup her müşteri en fazla 25 TL değerinde puan kazanabilecektir.
 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile Yapı Kredi POS’u ya da diğer banka POS’larından yapılacak alışverişler dahildir. Kampanyaya katılmak için Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır. Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar 26 Ocak 2017 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecektir.
 • Puanların son kullanım tarihi 6 Şubat 2017 olup, kullanılmayan puanlar 7 Şubat 2017 tarihinde geri alınacaktır.
 • Müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması gerekmektedir.
 • Mobil ödeme fonksiyonu Android işletim sistemine sahip mobil ödemeyi destekleyen cihazlarda bulunmaktadır.
 • Mobil ödeme işlemi yapabilmek için Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının kurulması, mobil ödeme menüsünden kredi kartlarının mobil ödeme açılması gerekmektedir.
 • Akıllı telefon temassız POS terminallerine yaklaştırılarak mobil ödeme işlemi gerçekleştirilebilir.
 • Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. hikmet dedi ki:

  mobil ödeme olan yerler nerelerde var bilgi

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Hikmet bey temassız ödeme yapılabilen iş yerlerinde mevcut. migroslarda, şoklarda, bazı opet istasyonlarında ve niş mağazalarda temassız ödeme posları mevcut.

 3. hikmet dedi ki:

  ŞOKLARIN COGUNU ARADIM YOK DEDILER

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Hikmet bey tekrar yazıyorum mobil ödeme varmı diye sorarsanız yok derler.

 5. Anonim dedi ki:

  mobil ödeme ile temassıs ödeme arasındaki fark ne acaba bende yapı kredi cüzdan uygulamasından mobil ödeme yapmak istiyorum ama nerelerde yapılabilir bilemiyorum

 6. cetin dedi ki:

  Nesrin hanim bu kampanya sok marketin kendi kampanyasi 100 tl iade kampanyasi ve 100 tllik alisverisden sonra ki 100 tl alisverise 10 tl puan hediyrsi birlestirilir mi

 7. Nesrin Özkaya dedi ki:

  mobil ödeme ile temassız ödemenin farkı yoktur. Telefonla yapılınca mobil, temassız özellikli kartla yapılınca temassız olur. Poslar aynıdır, farkı yoktur.

 8. Serkan dedi ki:

  Evet 3 kampanya birlestirilebilir. Dikkat edilmesi gereken nokta sudur. Pos makinesi YKB ye ait değil de baska bir bankanın ortak posu ise temassız işlem o bankanın işlemi gibi gözükür. Bu durumda Temassız işlem kampanyasında ykb üye işyeri zorunlu olmadığı için kampanya işlemi gerçekleşir ama diğer 2 kampanya da ykb üye işyeri zorunluluğu olduğu için yararlanamazsınız.

 9. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Serkan bey world mobil ödeme %25 ve şokta 20 TL kampanyasında YKB pos şartı yoktur. Detayları inceleyebilirsiniz.

 10. asleon dedi ki:

  Şoktan temassız mobil ödeme yaptım şok kasa işlemi reddetti 2 kere denedik yapı kredide işlem 2 kere yapılmış görünüyor. Şimdi parayı iade ile uğraşıyorum.

 11. cetin dedi ki:

  1. 100 TL iade
  2. Şok market 20 TL
  3. % 25 iade
  4.100 TL alışveriş sonrası yapılan 100 TL alışverişe 10 TL puan hediye kampanyası..
  4. Kampanya birleştirilerek arkadaşları o yonde bilgilendirilir..

 12. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Asloen kasa işlemi reddettiyse ödeme provizyonda görünür ve birkaç gün içinde iade edilir. Ödeme sırasında telefonu posa yaklaştırıp bekleyin, kasada dıt dıt sesi gelmeden telefonu çekmeyin.

 13. Anonim dedi ki:

  Nesrin hanım 4 . Kampanya da olur mu

 14. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Olmaması için bir engel yok :)

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.