World kart mobil ödemede %25 world puan hediye

 • 01 Kasım 2016
World kart mobil ödemede %25 world puan hediye

World kredi kartı sahipleri Yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden yapılacak mobil ödeme işlemlerinde %25 world puan hediye edilecektir. Kampanya 30 Kasım tarihine kadar geçerli olacaktır.

Mobil Ödeme yapabilmek için
– Mobil ödeme fonksiyonu NFC özellikli ve 4.4.2 üzeri Android işletim sistemli mobil ödemeyi destekleyen cihazlarda bulunmaktadır.
– Cihazın ayarlar bölümünden NFC özelliğinin aktif hale getirilmesi gerekmektedir.
– Uygulamanın mobil ödeme bölümünden ödeme yapılmak istenen kartın mobil ödemeye açılması ve öncelikli kart olarak belirlenmesi gerekmektedir.
– Ödeme esnasında akıllı cihazın temassız özellikli POS terminaline yaklaştırılması yeterlidir.
– Yukarıdaki adımlar tamamlandıktan sonra ödeme esnasında uygulamayı açmanıza gerek kalmaz, cihazınızın herhangi bir tuşuna basarak cihazınızı uyandırmanız ödeme yapmak için yeterlidir.

Kampanyaya katılmak için
– Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirin.
– Uygulamaya giriş yapın.
– Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
Yapı Kredi Cüzdan şifreniz, Yapı Kredi İnternet Şube ya da Mobil Şube şifreniz ile aynıdır, Eğer şifreniz yoksa Yapı Kredi İnternet veya Mobil Şubelerimizden “Şifre Al”ı tıklayarak hızlıca oluşturabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • 1 – 30 Kasım 2016 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden yapılacak mobil ödeme işlemlerine %25 puan verilecektir.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup her müşteri en fazla 25 TL değerinde puan kazanabilecektir.
 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile Yapı Kredi posu ya da diğer banka poslarından yapılacak alışverişler dahildir. Kampanyaya katılmak için Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir.
 • Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.
 • Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar 22 Aralık 2016 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecektir.
 • Puanların son kullanım tarihi 2 Ocak 2017 olup, kullanılmayan puanlar 3 Ocak 2017 tarihinde geri alınacaktır.
 • Müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması gerekmektedir.
 • Mobil ödeme fonksiyonu Android işletim sistemine sahip mobil ödemeyi destekleyen cihazlarda bulunmaktadır.
 • Mobil ödeme işlemi yapabilmek için Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının kurulması, mobil ödeme menüsünden kredi kartlarının mobil ödeme açılması gerekmektedir.
 • Akıllı telefon temassız POS terminallerine yaklaştırılarak mobil ödeme işlemi gerçekleştirilebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Serkan Karabulut dedi ki:

  Boktan bir kampanya

 2. Srsr dedi ki:

  10 numara kampanya % 25 hangi kampanyadan alıyorsun bazen kampanualarda 500 tl harcama yapmak zorunda bırakıyor 25 tl için

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  %25 harika bir indirim oranı, 25 TL sınır 100 TL olsaymış nefis olurdu.

 4. Srsr dedi ki:

  Katılıyorum nesrin hn sektör sınırlamaması da cabası

 5. GÜVEN KARADENİZ dedi ki:

  merhaba..
  ACABA SANAL KART ILE YAPILAN ALISVERISTE KAMPANYA GECERLIMIDIR?

 6. Emin dedi ki:

  Mobil Ödeme ile yapılan alışverişte zaten asıl kartınızı kullanmış olmuyorsunuz. Asıl kart limitine paralel olarak Mobil Ödeme aktif edildiğinde yeni bir kart oluşturuluyor. İnternet ve/veya mobil şubeden kendinizin oluşturmuş olduğu sanal kartı bu kampanyada zaten kullanamazsınız. İşlemin Nfc özellikli telefon ile temasız olarak yapılması gerekiyor.

 7. Hüseyin dedi ki:

  Mobil ödeme yapacağımız işyeri bulamıyorum. Migrosda bile sorun çıktı ödeme yapamadım. Konya / Akşehirdeyim

 8. Emin dedi ki:

  Sorun Migros’da değil, uygulamadan kaynaklanan bir sorun var. İki gündür bende işlem yapamıyorum, bankanızı arayın diye hata veriyor. Müşteri Hizmetleri geçici, anlık bir sorun dedi ama iki gündür işlem yapamıyorum.

 9. AY dedi ki:

  Nesrin hnm. yazacağım linkte TEB bonusun benzer ve 25 tlye 25 tl veren kampanyası https://kampanyabul.org/kredi-karti-kampanyalari-firsatlari/teb-kredi-kartlari-ile-ilk-temassiz-odemede-25-tl-hediye.html

 10. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Ekliyorum, teşekkürler.

 11. Nedret dedi ki:

  Bu kampanyadan puanı yatan var mı acaba?

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.