World kart mtv ödeme kampanyası sonax indirimleri Temmuz 2017

  • 01 Temmuz 2017
World kart mtv ödeme kampanyası sonax indirimleri Temmuz 2017

World kredi kartı sahipleri Temmuz 2017 mtv ödeme kampanyası kapsamında 3 taksit kolaylığından yararlanıyor. Taksit yanında Sonax indirimleri ve Otopratik servislerinde işçilikte %50 indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya bu ay 1-31 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacak 100 TL üzeri ödemelerde geçerli olacaktır.

World mtv kampanyalarında;

– Sonax’ta Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma paketi 570 TL yerine 285 TL.

– Sonax Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon paketi 60 TL

– Otopratik’te periyodik bakım işçilik hizmetinde %50 indirim ve ücretsiz check up!

Mtv ödemesinde taksit istemiyorum diyorsanız 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığından taksitli ödemeyi iptal ettirebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 Yapı Kredi Şubelerinden veya ATM’lerden hesap üzerinden ödeme yapılabilecektir. Hesap üzerinden alınan ve TLcard’lar ile yapılan ödemelere 3 taksit uygulanamamaktadır. World Business kartlar için kampanya firma bazında geçerli olup, bir firma kampanyadan bir kez yararlanabilir.

Kampanyaya sadece Yapı Kredi kredi kartları ve bireysel TLcard’lar Albaraka ve Anadolubank World dahildir; TEB, Vakıfbank, World kampanyaya dahil değildir. Belirtilen kanallardan MTV ödemesi yapan müşterilerimiz hem Otopratik, hem de Sonax indirim kampanyasından faydalanabilecektir. Otopratik ve Sonax kampanyaları Yapı Kredi bankasının belirtilen kanallarından gerçekleştirilen MTV ödemeleri için geçerlidir. Otopratik ve Sonax kampanyalarından faydalanabilmek için tüm Otopratik ve Sonax noktalarında dekont ibraz edilmelidir. İlgili kampanyalardan sadece dekontta yer alan araç plakası ile yararlanılabilir. Kampanya dahilinde Otopratiklerde tavsiye edilen fiyatı 53TL olan araç check up hizmeti ücretsiz sunulacak, periyodik bakımda (Yağ, hava, polen filtresi ve motor yağı değişimi) alınan 106 TL’lik işçilik ücretinde %50 indirim uygulanacaktır.

Kampanya, kullanılan yedek parçaları kapsamaz. Kampanyadan yararlanabileceğiniz noktaları görmek ve randevu almak için www.otopratik.com.tr ’ye gidiniz ya da 0(850)210 1252 no’lu çağrı merkezini arayınız. MTV ödemesinin gerçekleştirildiği gün itibariyle Otopratik ve Sonax kampanyalarından faydalanmaya başlanabilecektir. Otopratik ve Sonax kampanyalarından araçlar; 1 Temmuz 2017 – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında Otopratik noktalarında yararlanabilirler. Sonax’tan 450TL değerindeki Sonax Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma paketi World’e özel 225 TL ve 120TL değerindeki Sonax Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon paketi 60TL olacaktır.

MTV ödemesini gib.gov.tr ve Yapı Kredi İnternet bankacılığı, Yapı Kredi mobil bankacılık Yapı Kredi Şubeleri, ATM’lerinden Yapı Kredi kredi kartı veya bireysel TLcard ile yapan ve MTV dekontunu Sonax bayilerine ibraz eden kart sahipleri Sonax boya koruma paketini 31 Ağustos 2017 tarihine kadar +4 taksit fırsatı ile satın alabileceklerdir. MTV ödemesini gib.gov.tr ve Yapı Kredi İnternet bankacılığı, Yapı Kredi mobil bankacılık, Yapı Kredi Şubeleri, ATM’lerinden Yapı Kredi kredi kartı veya bireysel TLcard ile yapan ve MTV dekontunu Otopratik bayilerine ibraz eden kart sahipleri Otopratik’te; Periyodik Bakımda işçilikte %50 indirim ve ücretsiz check up hizmetini 31 Ağustos 2017 tarihine kadar +4 taksit fırsatı ile satın alabileceklerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ