World kart okul alışveriş kampanyası 4 – 23 Eylül 2018

  • 04 Eylül 2018
World kart okul alışveriş kampanyası 4 – 23 Eylül 2018

World kredi kartı 2018 okul alışveriş kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında bu ay 4 – 23 Eylül 2018 tarihleri arasında gıda marketi, kasap, manav, şarküteri, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, aksesuar, kuyum, optik, saat, eğitim ve kırtasiye sektörlerindeki ÜYE iş yerlerinden yapacağınız 125 TL ve üzeri ilk harcama sonrası her 125 TL harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde world puan hediye edilecek.

Kampanyaya yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. Kazanılan puanları 28 Eylül – 9 Ekim 2018 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları, ticari kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir, TEB ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

• Ticari kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 28 Eylül 2018 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık ticari kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 9 Ekim 2018’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 10 Ekim 2018’de geri alınacaktır.

• Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara 28 Eylül 2018 tarihine kadar yüklenecektir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 9 Ekim 2018’dir. Kullanılmayan puanlar 10 Ekim 2018’de geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.