World kart Pazara özel %5 puan hediye kampanyası

  • 13 Ağustos 2017
World kart Pazara özel %5 puan hediye kampanyası

World kredi kartı sahipleri Pazar gününe özel kampanyasında kafe, restoran ve fast-food sektöründen yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde %5 değerinde world puan kazanacaksınız. Kampanya 13 Ağustos 2017 Pazar günü geçerli olacaktır.

Kampanyaya yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile kafe, restoran, fast-food sektöründeki tüm bankaların POS’larından yapılan harcamalar için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 15 TL puan kazanabilir. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için `Kampanyalar’ alanındaki ‘Bana Özel’ bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 16 Ağustos 2017 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 27 Ağustos 2017’dir. Kullanılmayan puanlar 28 Ağustos 2017 tarihinde geri alınacaktır. Business kartlar, banka kartları ve puan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. AY dedi ki:

    nesrin hnm bugün yine aynısı var… worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/yapi-kredi-cuzdanla-yildizli-pazar/s-6833/c-7816

  2. Nesrin Özkaya dedi ki:

    AY teşekkürler, gün bitti yayınlamayalım arkadaşlar bu yorumu görürse faydalanır.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.