World kart ramazan kampanyası 50 TL hediye 26 Mayıs – 30 Haziran 2017

 • 26 Mayıs 2017
World kart ramazan kampanyası 50 TL hediye 26 Mayıs – 30 Haziran 2017

World kredi kartı sahiplerine özel Ramazan kampanyası duyuruldu. 2017 Ramazan ayında world kartınızla ÜYE gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, aksesuar, kuyum, optik, saat, kasap, manav, şarküteri, kafe, restoran ve fast-food sektörlerinden yapacağınız ilk 100 TL alışveriş sonrası yapılacak her 100 TL harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL world puan hediye.

Kampanyaya 26 Mayıs – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında yapı kredi cüzdan üzerinden katılabilirsiniz.

 

 

Kampanyaya dahil kartlar

• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir, TEB ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

 

Kampanyaya dahil harcamalar

• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler dahildir.

• Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

• Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.

• Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir.

• Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.

Puan yükleme ve geri alım tarihleri

• Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 6 Temmuz 2017 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 17 Temmuz 2017’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 18 Temmuz 2017’de geri alınacaktır.

• Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara 6 Temmuz 2017 tarihine kadar yüklenecektir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 17 Temmuz 2017’dir. Kullanılmayan puanlar 18 Temmuz 2017’de geri alınacaktır.

SMS ile Katılım detayları

• Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için RAMAZAN yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e göndermeleri gerekmektedir.

• Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.

• Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.

• Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için RAMAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.

• Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için RAMAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.

 

SMS Maliyetleri

• SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Türk Telekom hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL’dir. Operatörler SMS gönderim bedellerinde değişiklik yapma yetkisine sahiptir.

 

Diğer Detaylar

• Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.

• Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.

• Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. hassan el 28 dedi ki:

  eticaret geçerli ancak gittigidiyor n11 dahil değil ebebek ehamal acun kozmetik vs.gibi siteler dahildir bilginize

 2. Anonim dedi ki:

  Nesrin hanım BIZIM kampanyası world Ramazan kampanyasıyla birleştirilebilirmi..?

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Birleşeceğini düşünüyorum.

 4. agacan dedi ki:

  RAMAZAN ile BIZIM kampanyasi birlesmiyor

 5. trendyol dedi ki:

  trendyol’da geçerli mi acaba bilen var mı ?

 6. Migros dedi ki:

  Migros üye iş yeri olarak geçiyor mu?

 7. AY dedi ki:

  Migros tabii ki üye işyeri

 8. Hakan dedi ki:

  30 haziran dahil oluyormu

 9. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Hakan bey 30 Haziran dahildir.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.