Kampanya ve İndirim Haberleri

World kart Shell akaryakıt kampanyası 1 Ekim – 15 Kasım 2018

 • 01 Ekim 2018
World kart Shell akaryakıt kampanyası 1 Ekim – 15 Kasım 2018

World kredi kartı sahipleri Shell akaryakıt istasyonlarından yapacakları 125 TL ve üzeri 4 adet harcamada 30 TL değerinde Shell puan kazanacak. Kampanyaya 1 Ekim – 15 Kasım 2018 tarihleri arasında yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kazanılan puan 22 Kasım – 1 Aralık 2018 tarihleri arasında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya kapsamındaki işlemlerin kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World üye işyerlerinde ki, Yapı Kredi bankası World POS sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında işlemlerin Shell marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar,Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahil değildir. Kampanya şartlarından faydalanamazlar. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır. World Business kartlar Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması kampanyasından faydalanamazlar. World Business kartlar için firma müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı harcamalar için sadece bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 25 TL Shell Puan yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 25 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  arkadaşlar ekim 22 kadar 500 100 kombo oluyor

 2. Anonim dedi ki:

  O Ne demek?

 3. NEW HORİZONS dedi ki:

  NESRİN HANIM TL CARDA AKARYAKIT KAMPANYASI VAR BUNLA KOMBİN YAPILIR,

  TLcard ile akaryakıt alışverişlerinizde 25 TL puan hediye!
  1- 31 Ekim 2018 tarihleri arasında akaryakıt sektöründeki World Üye İşyerleri’nde tek seferde yapacağınız 2 adet 125 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL puan hediye!

  Kampanyaya katılmak için KAZAN yazın, bir boşluk bırakarak müşteri numaranızı 4454’e gönderin.

 4. Hasanali dedi ki:

  Anonim nasıl yani detaylarını açıklayabilir misin

 5. Alper dedi ki:

  World kart Eko geçerli mi?

 6. Anonim dedi ki:

  Nasıl kombo oluyor ne ile?

 7. Onur dedi ki:

  Ekim 22 ye kadar 500 e 100 nasıl kombo oluyor açıklayabilir misiniz.

 8. NEW HORİZONS dedi ki:

  merhaba burada devamlı yazan eski tüfekler vardı AY ve SRSR den bahsediyorum eskisi gibi katılımları yok umarım iyidirler selam olsun burdan onlara…

 9. AY dedi ki:

  Slm İzmirli kardeşim… Buradayımbu aralar emekli işlemi vb. uğraşım vardı… birde 7 aylık tedavi süreci devam eden koca çınar babamı kanser illetinden kaybettik… o yüzden genelde katılım yapamadım…Onun dışında iyiyim… sana, nesrin hnm. ve forum üyelerine de benden selam olsun…

 10. Anonim dedi ki:

  Allah rahmet eylesin sn ay

 11. Hasanali dedi ki:

  Sayın AY değerli dost öncelikle başınız sağolsun.Babanizin toprağı bol olsun.Rabbim onu Nurlar içinde yatırsın.Size de emekli yaşamınızda önce sağlık sonra huzur ve mutluluklar dilerim.

 12. Anonim dedi ki:

  Başınız sağolsun mekanı cennet olsun AY

  bende babamı kanserden kaybettim zor hastalık adı kondu mu sağ çıkması zor Allah çektirmesin benimki 50 günde gitti Allah rahmet eylesin dağ gibi adam eridi gitti…ama ne edecen Hayat devam ediyor…

 13. NEW HORİZONS dedi ki:

  Başınız sağolsun mekanı cennet olsun AY

  bende babamı kanserden kaybettim zor hastalık adı kondu mu sağ çıkması zor Allah çektirmesin benimki 50 günde gitti Allah rahmet eylesin dağ gibi adam eridi gitti…ama ne edecen Hayat devam ediyor…

 14. Anonim dedi ki:

  NESRİN HANIM DİKKATİNE; HSBC ADVANTAGE YİNE 125TL YE 10 TL TOPLAMDA 110 TL PUAN VERİYOR…

  Müşterilerin 1-31 Ekim tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacakları 125 TL ve üzeri alışverişleri kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için “FIRSAT” (veya aşağıda belirtilen keywordler) yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin kredi kartları ile farklı günlerde yaptığı alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 125 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek Kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 5 Kasım tarihinde yüklenecek ve 20 Kasım saat: 23:59’a kadar kullanılmayan NakitPuan’lar 21 Kasım tarihinde silinecektir. Kazanılan NakitPuanlar TatilPuan olarak kullanılamayacak, kullanılması durumunda, kullanım katı kadar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuanlar online olarak kullanılamaz. Bu kampanya başka NakitPuan kampanyalarıyla birleştirlemez. Bir müşterinin (asıl ve ek kartları dahil) kazanacağı NakitPuan tutarı en fazla 110 TL’dir. HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112’yi arayabilirsiniz.NakitPuan transferi ve ön ödemeli kartlara yapılan ödemeler kullanım sayılmayacaktır ve kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde TatilPuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir.

 15. Bülent dedi ki:

  Allah rahmet eylesin.

 16. Nesrin Özkaya dedi ki:

  AY başınız saolsun, Allah sabır versin. Babanızın mekanı cennet olsun.

 17. uA dedi ki:

  Allah rahmet eylesin…
  Başınız sağolsun…

 18. uA dedi ki:

  ALLAH sabır versin…

 19. AY dedi ki:

  Çok teşekkür ederim hepinize Allah sizinde geçmişlerinizi nur içinde yatırsın… Çok sağolun…

 20. Alper dedi ki:

  @NEW HORIZONS
  Shell/Ykb kampanyasına TLCARD dahil midir?

 21. NEW HORİZONS dedi ki:

  Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin kampanya katılımı için SHELL yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.

  bu yoruma göre tl card dahil ayrıca 25tl akaryakıt kampanyası ile kombin yapılabilir dikkatinizi tebrik ederim,
  yalnız mesaj göndermeyi unutmayın ve sanırım tamamını tl card ile yapmak lazım galiba

 22. NEW HORİZONS dedi ki:

  Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin kampanya katılımı için SHELL yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.

  yalnız sanırsam 25tl puan verecek çünkü cüzdan ile tl carda katılım olmadığı için ama bence hem cüzdandan hemde mutlaka mesaj gönderin

 23. Alper dedi ki:

  Güncelliyorum. TLCARD 30 tl için mesaj attım. Hata dedi. Demekki yokmuş. WORLD ECO aldım,uyguladım. TLCARD İçinde 25 TL kampanyasına girdim. Bilgi için teşekkürler @new horizons

 24. Anonim dedi ki:

  Allah rahmet eylesin dostum mekanı cennet olsun

 25. Anonim dedi ki:

  World eko kart ile Cüzdan uygulamasından kampanyaya katıldıktan sonra 4 defa 125 tl alım yaptım ama sliplerin üzerinde bununla ilgili hiçbir bilgi çıkmadı. Ayrıca Cüzdan uygulamasında da böyle birşey gözükmüyor. Kontrolünü nasıl sağlayabiliyoruz.

BİR YORUM YAZ