Kampanya ve İndirim Haberleri

World kart sömestir kampanyası 19 Ocak – 2 Şubat 2020

  • 21 Ocak 2020
World kart sömestir kampanyası 19 Ocak – 2 Şubat 2020

World kredi kartına özel sömestir kampanyası kapsamında bu ay 19 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında kırtasiye, oyuncak, tiyatro, sinema ve eğlence merkezi sektörlerindeki üye iş yerlerinden yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerde %10 olmak üzere toplamda 25 TL değerinde world puan kazanma fırsatı sizi bekliyor.

Kazanılan puanlar 6-17 Şubat 2020 tarihleri arasında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları
• Kampanya 19 Ocak – 02 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
• Kırtasiye, oyuncak, tiyatro, sinema ve eğlence merkezi sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler için geçerlidir.
• Kampanyaya, Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile, kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler dahildir.
• Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
• Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
• Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
• Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.
• Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 25 TL Worldpuan kazanabilir.
• Kampanya kapsamında yapılacak tek seferde 50 TL ve üzeri alışverişin %10’u değerinde, toplamda 25 TL Worldpuan kazanılacaktır.
• Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 06 Şubat 2020 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 17 Şubat 2020’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 18 Şubat 2020’da geri alınacaktır.
• Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara 06 Şubat 2020 tarihine kadar yüklenecektir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 17 Şubat 2020’dir. Kullanılmayan puanlar 18 Şubat 2020’da geri alınacaktır.
• Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. adem dedi ki:

    N11 alışverişi oluyor mu acaba

  2. dr.emx dedi ki:

    Adem, olmaz

  3. dr.emx dedi ki:

    Yapikredinin iş yeri sarti devam ettigi sürece bi halta yaramayacak.. adamlar resmen biz kampanya yaptik ama zaten kullanacak yer bulmaniz zor, bosverin kullanmayin diyorlar

BİR YORUM YAZ