Kampanya ve İndirim Haberleri

World kart teknoloji ürünlerinde 100 TL hediye 14 Şubat – 14 Mart 2020

  • 14 Şubat 2020
World kart teknoloji ürünlerinde 100 TL hediye 14 Şubat – 14 Mart 2020

World kredi kartı sahiplerine özel kampanyada seçili teknoloji markalarından yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL hediye puan fırsatı sizi bekliyor. Kampanya 14 Şubat – 14 Mart 2020 tarihleri arasında aşağıdaki markalarda geçerli olacaktır.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Markalar:
APPLE, ARÇELİK, BEKO, BİLKOM (+TROY), BOSCH, LG MAĞAZALARI, MEDİA MARKT, PROFİLO, SAMSUNG, SİEMENS BEYAZ EŞYA, SONY, TEKNOSA, VATAN BİLGİSAYAR, VESTEL,

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 14 Şubat – 14 Mart 2020 tarihleri arasında geçerlidir.Kampanyanın geçerli olduğu teknoloji sektöründeki seçili markaların World Üye İşyerleri’nde Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard’lar ile tek seferde yapılan 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişler kampanya kapsamında geçerli olacaktır.Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.Sanal kartla yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
Aynı gün aynı işyerinden tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.Kampanyaya yalnızca World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartı veya bireysel TLcard’ının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.
Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir.Kampanya kapsamında tek seferde yapılan 1.000 TL ve üzeri alışveriş için 100 TL Worldpuan kazanılacaktır.
Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 27 Mart 2020 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı ya da bireysel TLcard’ı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 7 Nisan 2020’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 8 Nisan 2020’de geri alınacaktır.Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.
Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir.
Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır.Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve işyeri tanımları geçerli olacaktır.Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.Seçili markaların fiziki ve sanal POS’larından yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ziya zenger dedi ki:

    Mrb vakıf Word kartında aynı kampanyası var sarı kızda geçerli olurmu vakıf olursa hangi sitede olur acaba

BİR YORUM YAZ