Kampanya ve İndirim Haberleri

World kart ulaşımda %30 indirim kampanyası 1-31 Mart 2021

  • 01 Mart 2021
World kart ulaşımda %30 indirim kampanyası 1-31 Mart 2021

World kredi kartı yeni temassız ulaşım kampanyası kapsamında yapacağınız her ödemede %30 indirim fırsatı sunuyor. Kampanyada toplamda 30 TL indirimden yararlanabilirsiniz. Kampanyaya world mobil uygulamasından 1-31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 1-31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya kapsamında temassız özellik veya mobil ödeme ile toplu ulaşımda yapılacak her harcama sonrasında işlem tutarının %30’u, toplamda 30 TL indirim kazanılacaktır.
Kampanyaya yalnızca World Mobil uygulaması üzerinden 1 Mart 2021 itibarıyla katılım yapılabilecektir.
Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının veya TLcard’ının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.
Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan veya indirim kazanamayacaklardır.
Kampanyaya 1 TL ve üzeri harcamalar dahildir.
Kampanya, Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcardlar ile temassız özellik veya mobil ödeme ile yapılacak toplu ulaşım harcamalarında geçerlidir.
Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da indirim kazanılmaktadır. İndirim asıl karta tanımlanmaktadır.
Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir. Kartınızın ön yüzünde temassız dalga işaretini görüyorsanız, kartınız temassız özellik taşıyor demektir. Temassız kartınızı, temassız özellikli POS cihazlarına yaklaştırarak ödemenizi en hızlı şekilde yapabilirsiniz.
Temassız özellikli Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının ve mobil ödemenin toplu ulaşımda kullanılabildiği yerler: Adana, Gaziantep, Kocaeli, Mersin, Muğla, Sivas, Edirne, Bandırma, Çanakkale, İnegöl, Konya, Alanya, Antalya, Ordu, Ankara, Kahramanmaraş, Burdur, Düzce, Osmaniye, Mardin, Alaplı, Altınova, Ereğli, Niğde, Kırklareli, Yozgat.
Temassız özellikli bireysel TLcard’ların toplu ulaşımda kullanabildiği yerler: Adana, Gaziantep, Kocaeli, Mersin, Muğla, Sivas, Edirne, Bandırma, Çanakkale, İnegöl, Alanya, Antalya, Ordu, Burdur, Düzce, Osmaniye, Mardin, Alaplı, Altınova, Ereğli, Niğde, Kırklareli, Yozgat.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ