World kart yapı kredi cüzdan mobil ödemeye 100 TL indirim 14-31 Aralık

 • 14 Aralık 2016
World kart yapı kredi cüzdan mobil ödemeye 100 TL indirim 14-31 Aralık

World kredi kartı sahipleri mobil ödemelerde 100 TL indirim fırsatından yararlanıyor. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının birinci yılına özel kampanya kapsamında uygulamayı yükleyip cep telefonunuz üzerinden yapacağınız mobil ödemelerde yaptığınız ödeme kadar iade alacaksınız. Kampanyadan maksimum 100 TL indirim alabilirsiniz.

Mobil Ödeme yapabilmek için

– Mobil ödeme fonksiyonu NFC özellikli ve 4.4.2 üzeri Android işletim sistemli mobil ödemeyi destekleyen cihazlarda bulunmaktadır.

– Cihazın ayarlar bölümünden NFC özelliğinin aktif hale getirilmesi gerekmektedir.

– Uygulamanın mobil ödeme bölümünden ödeme yapılmak istenen kartın mobil ödemeye açılması ve öncelikli kart olarak belirlenmesi gerekmektedir.

– Ödeme esnasında akıllı cihazın temassız özellikli POS terminaline yaklaştırılması yeterlidir.

– Yukarıdaki adımlar tamamlandıktan sonra ödeme esnasında uygulamayı açmanıza gerek kalmaz, cihazınızın herhangi bir tuşuna basarak cihazınızı uyandırmanız ödeme yapmak için yeterlidir.

 

Kampanyaya katılmak için

– Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirin.

– Uygulamaya giriş yapın.*

– Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.

*Yapı Kredi Cüzdan şifreniz, Yapı Kredi İnternet Şube ya da Mobil Şube şifreniz ile aynıdır, Eğer şifreniz yoksa Yapı Kredi İnternet veya Mobil Şubelerimizden “Şifre Al”ı tıklayarak hızlıca oluşturabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları 

Kampanya dahilinde 14 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden ilk defa yapılacak mobil ödeme işlemlerinde 100 TL’ye kadar iade yapılacaktır. Kampanyadan sadece Yapı Kredi Cüzdan üzerinden ilk kez mobil ödeme ile alışveriş yapacak kişiler yararlanabilecektir. Her müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir. Daha önce Yapı Kredi Cüzdan ile mobil ödeme yapan müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz. Bu müşteriler “Yapı Kredi Cüzdan’a özel mobil ödeme işlemlerinde %25 puan hediye” kampanyasından faydalanabilirler. Detaylar için tıklayınız. İlk kez mobil ödeme yapan müşterilerin toplamda yapacakları 100 TL’ye kadar olan mobil ödeme işlemleri kampanyaya dahil edilecektir. Yapılan mobil ödeme işlemleri toplamda 100 TL’yi geçtiği durumda en fazla 100 TL değerinde iade gerçekleştirilecektir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile Yapı Kredi POS’u ya da diğer banka poslarından yapılacak alışverişler dahildir. Kampanyaya katılmak için Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır. Mobil ödeme fonksiyonu Android işletim sistemine sahip mobil ödemeyi destekleyen cihazlarda bulunmaktadır. Mobil ödeme işlemi yapabilmek için Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının kurulması, mobil ödeme menüsünden kredi kartlarının mobil ödeme açılması gerekmektedir. Akıllı telefon temassız POS terminallerine yaklaştırılarak mobil ödeme işlemi gerçekleştirilebilir. 50 TL’ye kadar yapılan mobil ödeme işlemlerinde şifre girilmesine gerek yoktur. 50 TL ve üzeri mobil ödeme işlemleri POS’tan şifre girerek tamamlanılabilir. Müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması gerekmektedir. Kampanya kapsamında yapılan iadeler 20 Ocak 2017 tarihine kadar bireysel kredi kartının ekstresine yansıtılarak yapılacaktır. Bir müşteriye en fazla 100 TL iade yapılabilir. Kampanya diğer Yapı Kredi Cüzdan mobil ödeme kampanyaları ile birleştirilebilir. Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 43 YORUM
 1. mehmet dedi ki:

  mobıl odemenın gecerlı oldugu market varmı bılgınız varmı nesrın hanım

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  şoklar var.

 3. Anonim dedi ki:

  Tam olarak nasil yapiliyor..ve ne kadar alisverise ne kadar iade net olarak anlayamadim

 4. mehmet dedi ki:

  tskler nesrın hanım

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  NFC özellikli bir cep telefonunuz varsa yapı kredi cüzdan uygulamasını yüklüyorsunuz. Mobil ödeme menüsünden kartınızı mobil ödemelere açıyorsunuz. Şok market, migros gibi temassız özellikli ödeme alan bir iş yerinden 100 TL alışveriş yaparsanız 100 TL iade edilecek. Kasiyer mobil ödeme istediğinde telefonunuzu açıp posa yaklaştırmanız yeterli.

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Şoktan 150 TL alışveriş yapıp mobil ile öderseniz.

  Yapı Kredi Cüzdan’ın 1. yaşına özel mobil ödemelerde ilk alışverişiniz ücretsiz!
  Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden yapılan mobil ödeme işlemlerinde %25 Worldpuan!
  Şok’ta 20 TL Worldpuan!

  100 TL iade
  25 TL Worldpuan
  20 TL Worldpuan gelecek.

 7. Srsr dedi ki:

  4 aydır yararlanıyoruz amorti bile vurmadı o zaman bizi

 8. AY dedi ki:

  bu ay 2. kez gol yedim(önce kampanyadan yaralandığım için) ilki teb yıbaşı sms ile katıldım 60 tl yerine 51 tl 2.si ise bu 100 tl yerine 0 tl … :(
  yani kısacası aynı alışveriş mikarıyla 109 tl fırsat kaybı…. amorti vurmamaktan bile beter bence( mesela çıkan biletin yırtık olması gibi)

 9. Misafir dedi ki:

  Nesrin hanim ikisi bir olur mu? 25 tl daha kazanalim diye 100 tl den olmayiz di mi?

 10. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Yok sıkıntı olmaz, yararlanabileceğiniz tüm kampanyalara katılın.

 11. murat dedi ki:

  Tl cart ile faydalanmamiz mümkün mü acaba yapı kredinin kredi kartı yok

 12. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Murat bey kredi kartı olması şart.

 13. hasan el giresuni.. dedi ki:

  şok markete gidiyorsunuz mobil ödemeye ait 2 kampanya var bir de 150 lira şok alış verişlerinize 25 lira world puan yani toplamda 150 liralık alışverişinize 100 lira indirim 45 lira world puan ama 3 kampanyaya da cüzdan uygulamasından katılmayı unutmayın kampanya diğer kampanyalarla birleştirilebiliyor bir de kredi kartı kullanıyorsanızkampanyabul.org’a bakmadan bir alış veriş yapmayın

 14. ilhan dedi ki:

  Nesrin hanim Odeabank kampanyasinda taksitli harcamalar gecerlimidir.

 15. Anonim dedi ki:

  Hasan beg 150 tlye 20 tl puan onu biliyorumda digeri hangisi

 16. Serkan serefyoksunu dedi ki:

  Sok markete sordum cihazları mobil ödemeyi desteklemiyor

 17. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Arkadaşlar şok marketlerden mobil ödeme diye sorarsanız yok derler. Gri pos cihazlarında temassız ödeme mevcut. Temassız ödeme olan tüm poslarda telefon ile mobil ödeme yapılır. Kasadakiler sizinle uğraşmamak için veya bilmedikleri için böyle diyor. Şokların tamamında temassız ödeme yapılabiliyor.

 18. İsmail Türk dedi ki:

  Arkadaşlar ben şoktan akrabalarımla beraber 3 alışveriş yaptım. Şok çalışanları hiçbir şey bilmiyor boşuna sormayın. Gerekli işlemleri telefonunuzda yapın ve normal kart öder gibi kasiyer işlem yapsın. Siz telefonu yaklaştırınca telefon ekranında bekleyin uyarısı çıkacak ve dıt dıt sesi gelecek. Ses geldiğinde 50 TL üzeri alışverişte şifre istiyor. Şifreyi girince işlem tamam. 3 adet kampanyaya cüzdan üzerinden katılacaksınız unutmayın!

 19. ömer postalcı dedi ki:

  NESRİN HNM. 150 TL LİK ALIŞVERİŞLERDE 100 TL MOBİL ÖDEME ALDIKTAN SONRA % 25 DE VERİLİYOR MU? DİKKAT ETTİYSENİZ DAHA ÖNCE MOBİL ÖDEMEDEN FAYDALANANLARA SADECE % 25 PUAN VERİLİR DİYOR. BENCE EN AZ 100 TL + 20 TL PUAN (150 TL ALIŞVERİŞE ŞOK MARKETLERDE) 120 TL GALİBA VEYA 37,5+20=57,5 GİBİ Mİ.

 20. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Ömer bey şimdiye kadar mobil ödeme yapmamış bir müşteri 100 TL iade, 20 TL şok puanı, 25 TL’de mobil ödeme puanı alacak.

 21. Selim cabuk dedi ki:

  Vakıf word oluyormu

 22. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Selim bey, sadece yapı kredi world için geçerli.

 23. AHMET dedi ki:

  NESRİN HANIM sadece 100 tl harcama yetmeyebilir. harcamanız 100 tl yi geçmelidir gibi bir tuzak şart var sanki.

 24. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Ahmet bey 100 TL gibi bir şart yok. 1 TL harcama olursa 1 TL iade yapılıyor. Toplamda 100 TL iade veriliyor. Parça parça alışverişte de iade yapılıyor.

 25. cetin dedi ki:

  Nesrin hanim kampanya kaldirilmis herhalde..bakarmisiniz

 26. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Kampanyaya sınırlı sayıda kişi katılabilecekti. Kontenjan dolunca kampanya kaldırılacaktı ve kaldırılmış.

 27. onur dedi ki:

  yahu 1 saat önce girdim cüzdanda kampanya vardı. yaptım alışverişi. ne zaman yüklenecek diye tarihe giriyim dedim kayboldu kampanya.şikayet kaydı bıraktım

 28. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Kampanyaya katılanlar için sorun yok. Kaldırılmasının nedeni yeni başvuru alınmaması. Katıla tıklayıp kampanyaya katıldın olarak işaretleyen herkesin indirimi yansıtılacak.

 29. onur dedi ki:

  telefondaki yüklenmeyecek dedi. bende hayırdır nasıl yüklemiyosunuz kaldırsaydınızo zaman dedim.ne zaman katıldınız dedi. bende kampanya çıktığı gün katılmışımdır dedim. cüzdanda ne varsa katılıyorum ben dedim :D şikayet kaydı açtı

 30. GÜVEN KARADENİZ dedi ki:

  S.A ARKADAŞLAR.
  1 HAFTA ONCE KAMPANYAYA CUZDAN UZERINDEN KATILMISTIM.
  BUGUN ŞOK MARKETTE BENIM VE ARKADASIMIN KARTINI KULLANARAK 2 ADET 150 TL ALISVERIS YAPARAK
  TELEFONUM ILE MOBIL ODEMEYI GERCEKLESTIRDIM.
  AZ ONCE CUZDAN UZERINDE KAMPANYALARI KONTROL EDERKEN BU KAMPANYANIN OLMADIGINI GORDUM.
  HEMEN BANKA MUSTERI HIZMETLERINI ARADIM KAMPANYALAR ARASINDA YOK DEDIM CEVAP OLARAK: KAMOANYA 2 GUN ONCESINDE SONLANDIRILDI DEDILER
  PEKI BEN 1 HAFTA EVVEL KATILDIM VE BUGUN HARCAMA YAPTIM DEDIM. BAYAN TEMSILCI MALESEF 2 GUN ONCESINE KADAR HARCAMA YAPANLAR KAMPANYAYA DAHIL OLDU DEDI..

  BİR ÇOK TEMSILCI MUSTERIYE BAZEN YANLIS BILGI VERIYOR İNŞ BUDA OYLE OMUSTUR, BEN KAMPANYAYA KATILIM YAPMISTIM
  UMARIM BUGUNKI HARCAMAM KAMPANYA DAHILINDE OLUR..
  ŞAYET KAMPANYAYI SONLANDIRSALAR BILE KATILIM YAPAN MÜŞTERILERI BILGILENDIRMELERI GEREKIR..
  HAKKIMIZI ARASAK

  Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir. BU IBAREYE SIGINIRLAR..

 31. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Arkadaşlar sistem belirlenen müşteri sayısı geçildiğinde kampanyayı kaldırıyor. Eğer kaldırılmadan katıldıysanız indirim alırsınız. Müşteri hizmetleri hatalı bilgi veriyor.

 32. GÜVEN KARADENİZ dedi ki:

  Nesrin hanım temsilciye uzerıne basa basa ben 1 hafta once kampanyaya katılım saglamıstım
  ama harcamayı bugun yaptım dedım.
  oda uzerıne basa basa kampanyadan yararlanamayacagımı soyledı..

  acaba doğru olan hangisi??
  Banka o kampanyaya her kosulda son vermesi için sonlandırdıgı an musterılerıne sms atarak sonlandıgıda daır bılgı vermesı gerekırdı..
  aksı halde çok kısı magdur olmustur..

  ŞOK MARKETTE doğru dürüst ürün çeşidi yok zorla 300 tl lık alısverıs yapabıldım :)

 33. hikmet dedi ki:

  ben bu kampanyayaı ayın 24 de yaptım sanırım kazanımm sağlarımm

 34. Mehmet dedi ki:

  Kampanya ya önceden cüzdan üzerinden katılım saglamistim bende .fakat kampanya ben alışverişi yapmadan sona erdi.bende aradım müşteri hizmetlerini.kampanya sona erdiği için faydalanamiycam bilgisini verdi.kampanyadan faydalanabilecek olsak saten uye bilginize giris sağladınız için cuzdanda kampanya yer almaya devam ederdi ordanda kaldırıldığı için sanırım önceden katılım sağlamış olsakta alışverişi şimdi yaparsakta faydalanamayiz sanırım.haksizmiyim nesrin hanım net bi bildi verirmisiniz.cüzdan uygulamamuzdada yok artık kampanya

 35. mehmet dedi ki:

  nesrın hanım kampanya sona ermeden katılım sagladım fakat harcamayı yapmaıştım nasıl olsa 31 ıne kadar zaman vardıye harcama ıçın acele etmemıştım bu durumda napmalıyım..harcama yaparsam ındırım kazanırmıyım kazanamazmıyım muşterı hızmetlerı kazanılmaz dıyor..katılımı kampanya sona ermeden saglamıştım

 36. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Mehmet bey normal durumda kazanırsınız. Bu tip kampanyalarda başvuru sınırına ulaşıldığında başvuru yolları kapatılır. İndirime hak kazanmak için ayrılan başvuru sayısı içindeyseniz sorun olmaz. Ben ay başında katıldım diyelim. 50 TL harcama yaptım, 50 TL’de şimdi yaptım. Ben kampanyaya hak kazanmışım şartlarda 31 Aralık tarihine kadar harcama iznim var. Dolayısıyla indirim kazanırım. Aksi durum olursa katılım sağlayan arkadaşlar bankaya baskı kursun, kural gereği indirim hakları var.

 37. mehmet dedi ki:

  mobıl odemede ust sınır nedır nesrıh hanın banka 50 tl dıyor 50 tl uzerı mobıl odemede sıfre ıstenır dıyor bu bılgı dogrumu..100 tl mobıl odemeyı tek seferde yapanlar varmı hıç

 38. HASAN dedi ki:

  bu nasıl iş arkadaş kampanyaya çıktıgı gün katıldım nfc özellikli telefon yoktu gittim ikinci el nfc özellikli telefon aldım sırf bunun içim akşam alışverişe gidecektim baktım kampanya bitmiş böyle kampanya böyle banka olmaz arkadaş şimdi ben gitsem sırf mobil ödeme yapacam diye pahalı migrostan alışveriş yapsam kesinlikle o 100 tl indirimi yansıtmazlar eminim

 39. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Mobil ödemede üst sınır yok, sadece 50 TL üzerinde posa şifre girerek alışveriş yapıyorsunuz.

 40. GÜVEN KARADENİZ dedi ki:

  s.a arkadaşlar.. mobil ödeme kampanyası 100 tl indirim bugun kartıma yansıdı.
  ben harcamamı kampanyayı sonlandırdıklarından sonra yapmıştım indirim yuklenmeyecek diye endişem vardı .

  http://i.hizliresim.com/r6DMLB.png

 41. Nesrin Özkaya dedi ki:

  GÜVEN KARADENİZ, bilgi için teşekkürler. Tahmin ettiğim gibi oldu, kampanya katılımı yapıldıktan sonra kampanya kalksada harcama yapanların indirimi yansıtılıyor.

 42. Ömer dedi ki:

  Gittigidiyor dan 1000 tl üzer altın alımında 75 Word puan verirmi

 43. Ağacan dedi ki:

  Sayın ömer. Ne yazık ki world kart sarı kıza puan vermiyor artik

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.