World kart yılbaşı kampanyası 9-31 Aralık 2016

 • 03 Aralık 2016
World kart yılbaşı kampanyası 9-31 Aralık 2016

World kredi kartı sahiplerine özel yılbaşı kampanyası ortaya çıktı. World kart ile aşağıdaki sektörlerde faaliyet gösteren ÜYE iş yerlerinden yapacağınız ilk 100 TL alışveriş sonrası yapacağınız her 100 TL alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL değerinde world puan hediye edilecektir.

Yapı kredi cüzdan üzerinden yapılan başvurularda toplam 125 TL world puan hediye edilecektir.

Kampanyanın geçerli olduğu sektörler, gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, kırtasiye, oyuncak, kasap, manav, şarküteri.

Kampanya 9-31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

 

 Kampanya Ayrıntıları

• Kampanya 9 Aralık– 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

 

Kampanyaya dahil kartlar

• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir, TEB ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya dahil harcamalar

• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler dahildir.

• Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

• Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.

• Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir.

• Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.

 

Kampanya katılım kanalları

• Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.

 

Kampanya faydası

• Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan SMS ile katılırsa en fazla 100 TL, Yapı Kredi Cüzdan ile katılırsa 25 TL Worldpuan daha kazanarak en fazla 125 TL Worldpuan kazanabilir.

• SMS ile katılım yapılması durumunda, kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir.

• Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile katılım yapılması durumunda, kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır. Ayrıca tek seferde yapılan 11’inci 100 TL ve üzeri alışveriş sonrasında ek 25 TL Worldpuan kazanılacaktır. Yapı Kredi Cüzdan’dan katılım ile kazanılabilecek ek Worldpuan en fazla 25 TL değerindedir ve bir müşteri kampanyadan toplamda en fazla 125 TL Worldpuan kazanabilir. Bir müşterinin hem Yapı Kredi bireysel kredi kartı hem de bireysel TLcard’ı varsa, Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılım gerçekleştirdiğinde ve puan yükleme anında en az bir adet açık Yapı Kredi bireysel kredi kartı varsa, Yapı Kredi bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirdiği işlemler için ek Worldpuan faydasından faydalanabilir. World lisanslı bankalara ait World kartlar, Yapı Kredi ticari kartlar ve Yapı Kredi TLcard’lar Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katılım gerçekleştiremezler.

 

Puan yükleme ve geri alım tarihleri

• Bireysel kredi kartları için; SMS ile kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 12 Ocak 2017 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 23 Ocak 2017’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 24 Ocak 2017’de geri alınacaktır.

• Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan ek Worldpuan’lar 18 Ocak 2017 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, ek Worldpuan’ların son kullanma tarihi 29 Ocak 2017’dir. Kullanılmayan ek Worldpuan’lar 30 Ocak 2017’de geri alınacaktır.

• Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara 18 Ocak 2017 tarihine kadar yüklenecektir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.

 

SMS ile Katılım detayları

• Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için HEDİYE yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e göndermeleri gerekmektedir.

• Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.

• Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.

• Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KAMPANYA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.

• Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için YILBASI yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 29 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Her sene ayni neden akaryakitta yok bunda

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  World karttan çok şey beklememek gerekir, beklendiği gibi bir kampanya.

 3. mehmet dedi ki:

  ta ayın 9 undamı baslıyor kampanya bı oncekınde ayın 1-31 arası belırtmışsınız buda degısmesın

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Mehmet bey kampanya 9 Aralık tarihinde başlayacak.

 5. AY dedi ki:

  Mehmet Bey ; World kart yılbaşı kampanyası kapsamında 2016 Aralık ayında market giyim ve kırtasiye sektörlerinden yapacağınız alışverişlerde 100 TL değerinde world puan hediye edecek. Kampanya detayları açıklanmadı ama büyük ihtimalle 100TL olarak 10 adet alışverişte 100 TL verilecek.

  Detaylar ortaya çıktığında eklenecektir.
  denmişti

 6. mustafa dedi ki:

  World kozmetik alış verişine 250 tl ye 50 puan veriyor yapı kredide 60 puan var eklerseniz nesrin hanım belki faydalanan arkadaşlar olur.

 7. Yesim dedi ki:

  Uye isyeri olmasindan memnun degilim.hic

 8. Anonim dedi ki:

  worldden çok bir şey beklemiyoruz arkadaşlar

 9. Anonim dedi ki:

  worl kard yine akaryakıtı dahil etmemişsin bide ilk alışverişten sonraki uygulamanız yokmu sinir bozucu işe yaramaz kampanyalarınız var hep..

 10. AY dedi ki:

  Sn. Nesrin Hanım Vakıfbank E-ekstremdem kopyaladım yani yukarıdaki kampanya Vakıfkartta da geçerli saygılarla arkadaşlar gününden önce msj göndermeyin eski tecrübelerime göre hata msjı alırsınız…
  “VakıfBank Worldcard’dan 100 TL Worldpuan!9-31 Aralık tarihleri arasında World üyesi gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik,saat, kırtasiye, oyuncak, kasap, manav, şarküteri sektörlerindeki World POSlarından yapılacak ilk 100 TL ve üzeri işlemden sonra tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri işleme 10 TL, toplamda 100 TL Worldpuan hediye!

 11. AY dedi ki:

  biliyorum nesrin hanım zaten o çok önceden eklediğiniz sayfaya yazdım yorumumu, sadece 2 şeye dikkat çekmek istedim öncelikle tarih (kampanya 09 Aralık 2016 tarihinde başlayacak daha önce yanlışlıkla katılmaya çalışırlarsa üyeler olumsuz mesajlarla karşılaşmasın ve stres yaşamasınlar diye) diğeri ise sadece yapı kredi değil vakıfbank worldcardlarda dahil o yüzden yazmıştım, saygılarla….

 12. Nesrin Özkaya dedi ki:

  AY hassasiyetiniz için teşekkürler.

 13. AY dedi ki:

  ne demek sizin emeklerinizin yanında benimki devede kulak iyi geceler…

 14. Erdinc1972 dedi ki:

  Akaryakıt yoksa ben yokum.

 15. kkutlu dedi ki:

  101 de geçerlimi

 16. Emin dedi ki:

  A 101 World üye işyeri. Yanlız ortak pos kullanılıyor ve pos terminalinde işlem sırasında “market ve elektronik” ayrımı yapılıyor. Gıda dışı (örneğin elektronik, tablet v.b.) ürün aldığınızda posdan elektronik diye geçiyor, gıda marketi olarak geçmiyor. (Bu şekilde diye biliyorum, yanlış biliyorsam bilen arkadaşlar yazsın.) Siz bir harcamayı yaptım diye düşünürken yapmamış oluyorsunuz.

 17. Anonim dedi ki:

  Akbank kadar olamadınız adamlar şart koşmadan veriyor hangi pos olursa olsun nerde harcarsaniz harcayın

 18. Vdt dedi ki:

  Akbank kadar olamadınız adamlar şart koşmadan veriyor hangi pos olursa olsun nerde harcarsaniz harcayın

 19. Vedat dedi ki:

  Akbank kadar ola

 20. Vedat dedi ki:

  Akbank kadar olamadınız hic bir sart kosmuyolar. Nerde harcarsaniz harcayin hangi pos olursa olsun

 21. AY dedi ki:

  Arkadaşlar kampanya netleşti 11*110 tlye sms ile 100 YKB cüzdan uygulaması ile 125 tl wp saygılar sunarım. ..

 22. Erman dedi ki:

  Hangi knternet siteleri?

 23. hikmet dedi ki:

  nesrın hnm şok marketlerde world ıle mobıl odeme oldugunu soyledınız ama şoklarda yokmuş bıl verebılırmısınız ltfn

 24. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Hikmet bey markettekiler mobil ödemeyi bilmez. Temassız ödeme yapacağım diyerek telefonunuzla ödeme yapabilirsiniz. Tüm şoklarda gri poslar temassız ödeme alabilir.

 25. Acil konu dedi ki:

  Televizyonlarda sürekli dönen bi haber var yıl sonunda kart içinde ki puanlar silinecek deniyor kullanın silinmesini die uyarıyorlar benim yapı kredi adios kartımda yaklasık 1500 tl puan biriktirmişim yazın tatil için kullanacaktır acaba gercekten silinir mi bilgisi olan yazsın lütfen ayrıca nesrin hanım sizin düşünceniz nedir acaba

 26. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Bazı bankalar puanları siliyor, çoğu banka silmiyor. Adios hakkında net bilgim yok. En sağlıklı bilgiyi müşteri hizmetleri verecektir.

 27. onur dedi ki:

  adios ta hiç bişey silinmez.kartın amacı tatile göndermek zaten

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.