World kart yurtdışı alışveriş kampanyası 30 TL hediye 24 Nisan – 24 Mayıs

  • 24 Nisan 2017
World kart yurtdışı alışveriş kampanyası 30 TL hediye 24 Nisan – 24 Mayıs

World kredi kartı sahipleri yurtdışından yapacakları 150 TL ve üzeri 3 adet alışverişte 30 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya 24 Nisan – 24 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Bir müşteri en fazla 30 TL Worldpuan kazanabilecektir.
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile yapılacak alışverişler dahil olup nakit çekim, mailorder, iade, puan kullanımı işlemleri, internet harcamaları, sanal kart ile yapılan işlemler dahil değildir.
Yurt içindeki Duty Free’lerde ve Kıbrıs’ta yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya TLcard’lar ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir.
Kampanyaya yurtiçinden katılmak için “TATIL” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının üzerindeki müşteri numarasının 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderim bedeli Turkcell ve Avea hatlı numaralar için 0,65 TL, Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL’dir.
Yurt dışı operatörlerince desteklemesi durumunda kampanyaya yurt dışında da kayıt olunabilecektir.
Kampanyaya yurt dışından katılmak için “TATIL” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının üzerindeki müşteri numarasını +905327524434’e gönderebilirsiniz. SMS gönderim bedeli Turkcell ve Avea hatlar için 0,65 TL, Vodafone için 0,4 TL’dir. Yurt dışında bağlanılan operatöre göre ek ücret uygulanabilir.
Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “ Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 1 Haziran 2017 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 12 Haziran 2017’dir.
Kullanılmayan Worldpuan’lar 13 Haziran 2017 tarihinde geri alınacaktır.
Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.