World mahallem kampanyası 50 TL’ye 25 TL hediye

 • 24 Mayıs 2017
World mahallem kampanyası 50 TL’ye 25 TL hediye

World kredi kartı sahipleri yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL değerinde world puan hediye edilecektir. Kampanya 23 Haziran 2017 tarihine kadar devam edecek.

Kampanya Ayrıntıları

23 Mayıs – 23 Haziran tarihleri arasında Mahallem uygulaması üzerinden Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL World puan hediye edilecektir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında olacaktır. Her müşteri kampanyadan 1 kez yararlanabilecek olup, Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla kazanılacak maksimum puan tutarı 25 TL olacaktır. Kampanya süresince, kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir. Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla kazanılan 25 TL World puan 13 Temmuz 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecek olup, 25 Temmuz 2017 tarihinde geri alınacaktır. Business kartlar, banka kartları, iptal ve iade işlemleri ve World puan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanyanın geçerli olacağı esnaf kategorileri; Bakkal, Şarküteri, Kasap, Manav, Petshop, Yufkacı, Restaurant , Büfe , Su Bayisi, Organik Market , Tatlıcı’dır. Bu kategoriler dışında yapılan harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Yapı Kredi ve Mahallem kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Elif ucar dedi ki:

  Sok markette gecerlimidir

 2. AY dedi ki:

  sn elif ucar hanım ŞOK ta geçerli değil :( şu an 1) sadece istanbul’da geçerli 2) world üye iş yeri olması lazım 3) geçerli esnaf listesi; Bakkal, Şarküteri, Kasap, Manav, Petshop, Yufkacı, Restaurant , Büfe , Su Bayisi, Organik Market , Tatlıcı….. eskiden hatırladığım bir hikaye var tabiri caizse “ölme eşeğim ölme” detay ise linkini yazıyorum… http://www.mahallem.com.tr/kullanici#bolgeler

 3. Oner dedi ki:

  Üye iş yeri imkansız hangi bakkalda YKB post makinası var bide sektör leri Allah bilir ne kayıtlı

 4. Anonim dedi ki:

  Nasıl bir kampanya çözemedim anlayan birisi izah edebilirim örnek market alışverişi olurmu

 5. Ms dedi ki:

  Çok ilginç bi kampanya. Belki ramazan pidesi satan mahalle firininda world posu denk gelir.
  İyice kendini aştı bu world

 6. Bülent dedi ki:

  Bu kampanyanın bankaya yararı herkes çevresinde bulunan esnafa world posu sorsun ve bankanın birer reklam elçisi olsun.

 7. Oğuzlar cevizi dedi ki:

  Ekonomi yada ucuz da geçer mı

 8. onur dedi ki:

  çevrede bi tane üye yok. çevreyi geçtim ankarada yok. hikaye

 9. beril dedi ki:

  izmirde de yok, bölgesel kampanya ise de basına sadece istanbul yazın bari insanların da vaktini almayın .

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.