Kampanya ve İndirim Haberleri

World market kampanyası 5 – 14 Nisan 2019

 • 05 Nisan 2019
World market kampanyası 5 – 14 Nisan 2019

World kredi kartına özel kampanyalar sürüyor. World kartınızla üye gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri iş yerlerinden yapacağınız ilk 125 TL ve üzeri harcama sonrası her 125 TL ve üzeri alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 30 TL değerinde world puan kazanacaksınız. Kampanya 5 – 14 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

World mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

Kazanılan puanları 17-28 Nisan 2019 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar dahildir.
• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler dahildir.
• Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için GIDA yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
• Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.
• World Mobil uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.
• SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. AY dedi ki:

  sn admin yine yanlış anlaşılmasın ancak 2 küçuk hata değiştirilmeye muhtaç; 1. her 125 tlye 10 tl yerine, klasik ilk 125 tl den sonraki her 125 tlye 10 tl ezcümle 125*3 değil 125*4 lazim 30 wpuan içib, 2. si ise vakifbankin zaten daha once başlayan ve ÜYE İŞYERİ İSTEMEYEN kampanyası zaten var örnek ben axess posundan bu hedefi dün itibarı ile bitirdim bile yani yukarida belirttiğiniz kampanyanin sanki Vakifbank ile alakasi yok gibi 2 bankaninda sitelerinde bulamadim. Albaraka hakkinda ise kartim olmadigindan hicbir fikrim yok… saygilarimla…

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  AY teşekkürler gerekli düzeltme yapıldı.

 3. AY dedi ki:

  bir sey değil

 4. AY dedi ki:

  nesrin hnm vakif uygulama da guncelledi kampanyayi su an giriliyor kusura bakmayin…

 5. Gülali dedi ki:

  vakıf bank bir gün sonra yükler

 6. Hasanali dedi ki:

  Nesrin Hanim Vakıfbank World kartın iki tane market vb kampanyası var.Dusunenler için kombo olabilir. Vakıfbank mobilden katılım sağlanabilir.

BİR YORUM YAZ