World Petrol Ofisi kampanyası ile 4 kez 100 TL akaryakıta 40 TL indirim

 • 15 Mart 2011
World Petrol Ofisi kampanyası ile 4 kez 100 TL akaryakıta 40 TL indirim

petrol Ofisi istasyonlarında 15 Mart- 30 Nisan 2011 tarihleri arasında  World card sahipleri dört kez 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yaparak  bir sonraki akaryakıt alımlarında 40 TL indirim kazanıyor kampanyayı kaçırmayın !

Petrol Ofisi, müşteri memnuniyetini artıran sürpriz kampanyalarına ara vermeden devam ediyor. Kampanyada, Yapı Kredi World Üye İşyeri Petrol Ofisi istasyonlarından 15 Mart� 30 Nisan 2011 tarihleri arasında dört kez 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan World sahipleri, bir sonraki akaryakıt alımlarında 40 TL indirim kazanıyor. .

Türkiye akaryakıt dağıtım ve madeni yağ sektörünün lideri Petrol Ofisi, Yapı Kredi işbirliği ile yeni bir kampanya başlattı. Petrol Ofisi, 30 Nisan 2011`e kadar devam edecek kampanya süresince World sahiplerine indirim kazanma şansı sağlıyor. Kampanyaya katılan World üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında, farklı günlerde tek seferde 100 TL ve üzeri tutarda en az 4 harcama yapan World sahipleri, bir sonraki akaryakıt alımlarında 40 TL�lik indirim kazanıyor.

Kampanya dahilinde kazanılan indirimler 14 Mayıs 2011 tarihinde kredi kartlarına yansıtılacak.

Ayrıntılı bilgi için 0800 211 02 29 – 0555 675 55 55.

Kampanya hakkında:
Kampanyaya katılan Yapı Kredi World üyesi Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarından 15 Mart – 30 Nisan 2011 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet 100 TL ve üzeri tutarda akaryakıt alışverişi yapan müşteriler, 1 – 10 Mayıs 2011 tarihleri arasında bir kere daha World üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından minimum 40 TL�lik akaryakıt alımı yaptığında 40 TL�lik indirim kazanacaktır. Kazanılan indirimler 14 Mayıs 2011 tarihinde kredi kartlarına yansıtılacaktır. 1 � 10 Mayıs 2011 tarihleri arasında Yapı Kredi World üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından minimum 40 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılmayacaktır. Aynı gün içinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup her müşteri en fazla 40 TL indirim kazanabilir. Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları, Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard�lar dahil olup Worldpuan ve Business kart ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya imkânları geçersiz olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. oğuz bozdemir dedi ki:

  BEN KAHRAMANMARAŞ İLİ GÖKSUN İLÇESİNDE İKAMET EDİYORUM .PETROL OFİSNİN WORD KARTLA ANTLAŞMALI GÖKSUNDA PETROL OFİSİ VAR MI ?

  YA DAGÖKSUN -KAHRAMANMARAŞ ARSINDA Kİ EN YAKIN ANTLAŞMALI PETROL OFİSİ NEREDE VAR?

 2. oğuz bozdemir dedi ki:

  BEN KAHRAMANMARAŞ İLİ GÖKSUN İLÇESİNDE İKAMET EDİYORUM .PETROL OFİSNİN WORD KARTLA ANTLAŞMALI GÖKSUNDA PETROL OFİSİ VAR MI ?

  YA DAGÖKSUN -KAHRAMANMARAŞ ARSINDA Kİ EN YAKIN ANTLAŞMALI PETROL OFİSİ NEREDE VAR?

  sanırım sorduğum soruyu ya yanlış anladınız ya da baştan savdınız. Ben kampanyanın nasıl olduğunu değil göksun-kahramanmaraş arası en yakın üye petrol ofisi işyeri ismini ve yerini öğrenmek istiyorum.

 3. ÇAĞATAY BORAN dedi ki:

  sivas merkez de ki po istasyonlarından anlaşmalı olanların bilgisini paylaşabilir misiniz?

 4. serhat şengüler dedi ki:

  kars ve van illerindeki bu kampanyaya katılan petrol ofisi istasyonlarının isimlerini lütfen bildirirmisiniz.saygılar

 5. serhat korkmaz dedi ki:

  arkadaşlar insan buralara yazı yazabiliyorsa biraz araştırmacı olur .Armut piş ağzıma düş demez orlarda yaşıyorsanız petrol ofisi istasyonlarına anlaşması varmı soracaksınız.
  İsterseniz hesap extanızıda göndersinler ne dersiniz.

 6. mehmet güneş dedi ki:

  world ün bu kampanyası çok aldatmaca hazırlanmış bir oyun gibi.petrol istasyonlarındaki afişlere bakarsanız 4kez 100tl harcamaya 40tl verdiğini yazıyor.
  oysa kampanya katılım şartlarını okuyunca işin aslıokadardan ibaret olmadığını görüyoruz.eğer ki sonuna kadar okumadıysanız şartları 4kez 100tl harcadınızmı işi bitiyor sanıyorsunuz oysaki:,1ile 10mayıs tarihlerinde asgari 40tel daha harcama yapmadığınız takdirdekampanyadan faydalanamıyorsunuz.böylece 4kez harcadığın boşa çıkmış oluyor.
  kampanya konusunda kişileri bir nevi aldatmaya yönelik hazırlanmış gibi.madem öyle o asgari harcanacak olan 40tlyide belirtsinler afişlerde.çünki kaç kişi kampanya koşullarını okuyaraktan harcama yapıyorki.bu konuda en açık kampanyaları finans bank yapıyor arkadaşlar.açık vede net
  ayrıca yetkililerdende bu tarz kampanyalara düzenleme getirmelerini diliyorum.vatandaşlarımızıda bu konuda daha duyarlı olmalarını dilerim.inş. bu msjım okunurda bişeylere katkısı olur.

 7. İsim (Zorunlu) dedi ki:

  gerçi kontrol edilecek diye yazıyor .sanmıyorumki bu mesajımı yayınlasınlar.

 8. serkan kalkan-sivas dedi ki:

  Kümbet mevki PO İZMİRLİ PETROL istasyonu worldcard ile anlaşmalı

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.