World Petrol ofisi kampanyası ile 50 TL bedava yakıt fırsatı

  • 01 Ekim 2011
World Petrol ofisi kampanyası ile 50 TL bedava yakıt fırsatı

World kredi kartı sahipleri akaryakıt alışverişlerinde kazanmaya devam ediyor.Şimdi Petrol Ofisi’nde 1 Ekim – 15 Kasım 2011 tarihleri arasında World’e özel tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4 akaryakıt alışverişinize 50 TL akaryakıt  sizi bekliyor kaçırmayın !

Türkiye akaryakıt dağıtım ve madeni yağ sektörünün lideri Petrol Ofisi, Yapı Kredi işbirliği ile yeni bir kampanya başlattı. Petrol Ofisi, 15 Kasım 2011`e kadar devam edecek kampanya süresince World sahiplerine 50 TL indirim kazanma şansı sağlıyor. Kampanyaya katılan World üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında, farklı günlerde tek seferde 100 TL ve üzeri tutarda en az 4 harcama yapan World sahipleri, 16-25 Kasım tarihleri arasında yapacakları minumum 50 TL’lik akaryakıt alımlarında 50 TL’lik indirim kazanıyor.

Kampanyaya katılmak için 3160’a PO yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 rakamını kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir.

Kazanılan 50 TL indirim 16-25 Kasım tarihleri arasında yapacakları 5. akaryakıt alımlarında geçerli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. haluk kocatulum dedi ki:

    bu kampanyaya katıldım,ancak aldığım her benzinde bana hiç bilgi gelmedi cep telime;2. kereyi aldınız,ayrı günlerde iki kere daha 100er tl lik alın sonraki50 tl lik alışverişiniz indirim olacaktır.gibi bu veya buna benzer hiç bilgi gelmiyor world kampanyalarında… ve benzin aldığımda tereddüte düşüyorum kampanya dışı mı benzin aldım acaba diye…halbuki örneğin bonus kampanyalarında her alış veriş sonrası cep telime bilgi geliyor,worldda niye bilgi gönderilmiyor,worldda da böyle olmasını beklerim…

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.